Natan Marcoń – Polak: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Natan Marcoń - Polak gdzie oglądać

Natan Marcoń – Polak: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór podczas FAME MMA REBORN czeka nas mnóstwo interesujących potyczek. Wśród tych najbardziej elektryzujących i z konfliktem w tle wyróżnić należy pojedynek Marconia z Polańskim. Kursy bukmacherskie jasno jednak wskazują, że murowanym faworytem jest Polak, ale czy potwierdzi to w klatce? Jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Natan Marcoń – Polak, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Fame MMA Reborn baner Betclic

Natan Marcoń – Polak, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do tego gdzie oglądać Natan Marcoń – Polak, warto przyjrzeć się samej walce. Tak naprawdę wydaje się, że jest ona przesądzona jeszcze przed wejściem fighterów do klatki. Mianowicie Marcoń przegrał 2 z 3 dotychczasowych walk i jeszcze ani razu nie pokazał się z dobrej strony w oktagonie. Polak natomiast radzi sobie wyśmienicie – wygrał 6 z 7 pojedynków wstecz i jest jednym z solidniejszych fighterów całej federacji. A gdybyś chciał poznać typy na Fame MMA REBORN, to są one dostępne na naszej witrynie.

Natan Marcoń – Polak, transmisja w TV

Nie powinno nikogo dziwić, że transmisja w TV Natan Marcoń – Polak nie będzie dostępna. Tak naprawdę jedyną opcją, aby śledzić pojedynki tej gali jest wykupienie PPV. W takim systemie pokazywane są bowiem gale MMA w naszym kraju od dawna i tak też jest w tym przypadku. Jeśli natomiast chciałbyś obstawić tę galę, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać z cashbacku o wartości nawet 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Natan Marcoń – Polak, transmisja za darmo

Zatem nie należy również spodziewać się transmisji za darmo z walki Natan Marcoń – Polak. Mianowicie poza PPV nie masz szans zobaczyć najciekawszych walk sobotniej gali. Tylko po zakupie jednego z dwóch pakietów będziesz mógł śledzić ten pojedynek, ale także wszystkie inne 11 walk nadchodzącej imprezy, a możesz być pewnym, że będzie co oglądać!

Natan Marcoń – Polak, stream online

Jak zatem wykupić stream online Natan Marcoń – Polak? Tak naprawdę jest to bardzo proste i intuicyjne, a cały proces zakupu potrwa dosłownie kilka chwil. Wystarczy wejść na stronę federacji, zarejestrować się i wybrać jedną z dwóch oferowanych opcji. Znajdziesz tam pakiety w cenie 34.99 PLN oraz 39.99 PLN. Poza ceną różnią się one chociażby jakością obrazu, a także dostępem do większej ilości materiałów i czasem przechowywania gali. Na koniec warto wspomnieć, że poza dostępem do tej walki, zobaczysz wszystkie inne pojedynki, więc czeka Cię około 5 godzin emocji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze