Natan Marcoń – Łukasz “Cameraboy” Pawłowski: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Natan Marcoń wychodzący do walki

Gdzie oglądać Natan Marcoń – Cameraboy? Natan Marcoń w środowisku freak-fightów wzbudza absolutnie skrajne emocje i wielu kibiców darzy go nienawiścią, a niektórzy z kolei go uwielbiają. W sobotę Marcoń zmierzy się z Cameraboyem w pojedynku na Clout MMA 5, a w poniższym artykule przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć omawianą walkę na żywo. Przyjemnej lektury zatem życzę.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Natan Marcoń – Cameraboy, gdzie oglądać?

Wpierw odpowiedzmy sobie na najprostsze pytanie, czyli gdzie oglądać Natan Marcoń – Cameraboy? Przy okazji poprzednich edycji gal Clout MMA dostępne były legalne i bezpieczne streamy online i podobnie będzie przy okazji sobotniego wydarzenia! Nic się w tej kwestii nie zmieniło i transmisję ze starcia Marcoń – Cameraboy odnajdziemy na stronie cloutmma.tv. Nieco później opowiem więcej o dostępnych opcjach i streamach online, zaś teraz przejdę do króciutkiej zapowiedzi walki!

Zapowiedź walki Natan Marcoń – Cameraboy

Natan Marcoń wzbudza absolutnie skrajne emocje w świecie freak-fightów, jednak większość kibiców nie darzy go sympatią. Cameraboy jest absolutnym debiutantem w Clout MMA, lecz już podczas pierwszych spotkań z Natanem wdał się w konflikt, a jego zwieńczeniem będzie właśnie pojedynek w katowickim Spodku w ramach gali Clout MMA 5! Faworytem bukmachera Fortuna jest posiadający większe doświadczenie Marcoń, lecz czy faktycznie uda mu się pokonać debiutującego rywala?

Baner na Clout MMA 5

Natan Marcoń – Cameraboy, kiedy i o której godzinie?

No dobrze, ale w zasadzie kiedy i o której godzinie rozpocznie się starcie Natana Marconia z Cameraboyem? Sama gala Clout MMA 5 odbędzie się już w tę sobotę, a zatem 8. czerwca 2024 roku. Pojedynek, o którym mowa w tym artykule znajduje się pod koniec karty walk. Godzina rozpoczęcia rywalizacji to mniej więcej 23:20, lecz wiadomo, że absolutnie nie jest to sztywny termin i może on zmienić się w związku z wynikami poprzednich walk!

Natan Marcoń – Cameraboy, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to podobnie jak w przypadku zdecydowanej większości gal freak-fightowych, tak i w przypadku Clout MMA, tego typu transmisji nigdzie nie znajdziemy. Poszczególne stacje telewizyjne nie mają praw transmisyjnych do pokazywania Clout MMA, a jedyną możliwością pozwalającą na obejrzenie walki Marcoń – Cameraboy na żywo, będzie stream online. Znajdziemy go na oficjalnej stronie internetowej organizacji, czyli na cloutmma.tv. Na marginesie, sprawdźcie wszystkie typy na Clout MMA 5!

Natan Marcoń – Cameraboy, stream online

Przejdę teraz zatem do szczegółów streamu online, w który to sposób będzie można zobaczyć pojedynek Natana z Cameraboyem na żywo. Na stronie internetowej cloutmma.tv należy wpierw założyć swoje konto, a następnie zakupić jeden z dwóch dostępnych pakietów PPV. Tańsza wersja kosztuje obecnie 39.99 PLN i dostaniemy tu standardowy stream online w jakości 720p. Za 5 PLN więcej otrzymamy transmisję internetową w jakości HD, oraz możliwość obejrzenia powtórki gali przez tydzień. Ostateczny wybór pozostaje już w Waszych rękach. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze