Natan Marcoń – Hejter: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Marcoń - Hejter gdzie oglądać

Natan Marcoń – Hejter: gdzie oglądać walkę i kto oferuje stream online? Podczas sobotniej gali Fame MMA 19 odbędzie się także pojedynek pomiędzy Bogiem Estetyki a Mariuszem Słońskim. Kursy na walkę otwierającą galę są bardzo wyrównane i trudno wskazać murowanego faworyta. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Marcoń – Hejter, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame MMA 19

Natan Marcoń – Hejter, gdzie oglądać?

Choć wydawać by się mogło, że Natan Marcoń nie powinien mieć problemów z Hejterem, bowiem warunkami fizycznymi przewyższa rywala, to po tym co pokazał on chociażby z Daro Lwem, wydaje się, że Hejter ma spore szanse, aby swoją szybkością i zwrotnością pokonać najbliższego rywala. Kursy są wyrównane i tak naprawdę jednak akcja może zdecydować o wyniku. A jeśli chciałbyś poznać typy na Natan Marcoń – Hejter, to są one dostępne na naszej witrynie.

Bóg Estetyki – Hejter, transmisja w TV

Nie powinno więc dziwić, że starcie Bóg Estetyki – Hejter nie będzie dostępne w telewizji. Współcześnie żadna z gal freakfightowych nie jest pokazywana w otwartych kanałach sportowych, a jedyną opcją jest PPV. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić zakłady na Fame MMA 19, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki czemu otrzymasz dostęp do interesującej oferty powitalnej, w skład której wchodzi chociażby zakład bez ryzyka!

Baner Betclic Fame MMA 19

Natan Marcoń – Mariusz Słoński, transmisja za darmo

Oczywiste więc, że walka Natan Marcoń – Mariusz Słoński nie będzie dostępna za darmo – ani w telewizji, ani w internecie. W końcu jak już wspomniałem, dostęp do niej będzie możliwy jedynie po wykupieniu pay-per-view. Tylko po zakupie jednego z dwóch pakietów będziesz mógł śledzić ten pojedynek, ale także wszystkie inne 9 pojedynków sobotniej gali. A po więcej typów na Fame MMA 19 zapraszam na naszą stronę internetową.

Natan Marcoń – Hejter, stream online

Jak zatem wykupić PPV na Fame MMA 19? Tak naprawdę jest to bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy wejść na stronę federacji, założyć konto i wybrać jedną z dwóch oferowanych opcji. Znajdziesz tam pakiety w cenie 34.99 PLN oraz 39.99 PLN. Poza ceną różnią się one chociażby jakością obrazu, a także dostępem do większej ilości materiałów i czasem przechowywania gali.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze