Natan Marcoń – Daro Lew: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

FAME MMA 16

Natan Marcoń – Daro Lew typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Na piątkowej gali FAME MMA 18 będziemy świadkami aż 10 walk. Trzecią z nich ma być rywalizacja Marconia z Daro Lwem, a więc dwóch zawodników, którzy nie błyszczą ostatnio w internecie, ale kiedyś było o nich bardzo głośno – z różnych względów.  

Natan Marcoń – Daro Lew typy i przewidywania

Na FAME MMA 18 będziemy świadkami aż 10 walk i w prawie każdej wystąpią naprawdę głośne nazwiska. Trzecim pojedynkiem tego wieczoru będzie rywalizacja Natan Marcoń – Daro Lew. Nie są to może tak głośne osoby, jak te, które zobaczymy w walce wieczoru, ale i tak warto będzie obserwować, jak sobie poradzą. W końcu obaj są zawodnikami, którzy mają spore umiejętności i dużo do  udowodnienia. Zarówno Marcoń, jak i Daro Lew mieli swój czas w internecie.

Peak w przypadku pierwszego z nich był dość kontrowersyjny, tak jak jego materiały, ale już np. z Daro Lwem tak nie było. Ten po prostu jest “śmieszną personą”, która wyróżnia się tym, że udaje lwa. W samym oktagonie Daro jednak nie radzi sobie najlepiej, przegrał m.in. z Filipkiem, a ten przecież miał o wiele gorsze warunki fizyczne. Jakie to ma przełożenie na typy na Natan Marcoń – Daro Lew? Ano takie, że to Marcoń ma większą motywację za sobą, musi tutaj sporo udowodnić, a do tego w oktagonie dotychczas wyglądał lepiej niż jego rywal. Czy uda mu się pokonać Lwa i wywalczyć sobie angaż w kolejnych galach FAME MMA?

Natan Marcoń – Daro Lew kursy bukmacherskie

Kursy na 1/2 w walce Natan Marcoń - Daro Lew
Betclic
1.25
Marcoń
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
3.30
Daro Lew
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Natan Marcoń – Daro Lew kto wygra walkę?

Na papierze walka Natan Marcoń – Daro Lew wygląda jak jednostronny pojedynek i taki też może być w rzeczywistości. Daro Lew miał sporo problemów w walce z Filipkiem i przegrał z popularnym raperem. Marcoń z kolei w swojej poprzedniej walce pokazał się z nieco lepszej strony. Obaj mają tutaj sporo do udowodnienia, ale na papierze to Natan jest bliżej wygranej. Kurs na niego, jak możemy wyżej zobaczyć, to zaledwie 1.25. Różnica jest spora i trudno się spodziewać żeby było inaczej.

Typy na Natan Marcoń – Daro Lew

Nasze typy na Natan Marcoń – Daro Lew to wygrana Marconia, ale, jako że kurs na to jest tak niski, to proponujemy na kupon dodać np. over 1.5 rundy. 0,5 na Betclic oznacza połowę czasu kolejnej rundy, a więc obaj muszą wytrzymać “zaledwie” 4,5 minuty, na co zdecydowanie są spore szanse. Kurs w Betclic na takie zdarzenie to aż 1.68, co może stanowić świetną podstawę do zrobienia większego AKO. W ten sposób możesz także zwiększyć swoje emocje z oglądania tej walki oraz całej gali. Przy okazji odbierz bonusy w Betclic i graj razem z nimi!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze