Napoli – Sassuolo: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (30.04.2022)

zawodnik napoli podczas treningu

Gdzie oglądać mecz Napoli – Sassuolo? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie omawiamy tę kwestię. W sobotę w Serie A zespół Zielińskiego zmierzy się z Sassuolo, a więc drużynę z Neapolu czeka dość trudna przeprawa i na pewno kibice mogą liczyć na dobre widowisko. Kto zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli?

baner na napoli - sassuolo
fot. fortuna

Napoli – Sassuolo, gdzie oglądać

W sobotę dojdzie do meczu Napoli – Sassuolo, który zapowiada się na jeden z ciekawszych tego dnia we włoskiej lidze. Drużyna Zielińskiego naturalnie jest ogromnym faworytem, co zresztą widać m.in. po kursach u bukmacherów, ale na pewno nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą zdobyć kolejne trzy punkty. Zastanawiasz się, gdzie oglądać spotkanie Napoli – Sassuolo? Jeżeli tak, to o tym więcej piszemy niżej!

Napoli – Sassuolo, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Napoli – Sassuolo będzie puszczona w Eleven Sports 2. Jeżeli nie masz jednak dostępu do tej telewizji, to możesz skorzystać z Fortuny. WIęcej o tym, jak to zrobić, piszemy w kolejnym akapicie. Na pewno warto sprawdzić to rozwiązanie, ponieważ dzięki temu będziesz mógł obejrzeć stream za free. Nie musisz wcale płacić drogiego abonamentu!

Napoli – Sassuolo, transmisja za darmo

Mecz Napoli – Sassuolo obejrzysz w Fortunie w zasadzie bez większych przeszkód, o ile spełnisz pewne warunki, które przedstawimy Ci niżej. Wszystko dokładnie opisujemy w naszej instrukcji krok po kroku, a cały proces nie powinien zająć Ci więcej, jak kilka minut. Warto się tym zainteresować, bo stream będzie wtedy za darmo!

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Zadbaj o dodatnie saldo na koncie
  5. Zweryfikuj się
  6. Przejdź do sekcji TV
  7. Oglądaj mecz Napoli – Sassuolo

Napoli – Sassuolo, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Napoli – Sassuolo będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Stream będzie dostępny nie tylko w przeglądarce, ale także w aplikacji mobilnej. W Fortunie jest specjalny bonus na start, z którym możesz grać i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tej rywalizacji. Wystarczy po prostu zarejestrować się z kodem ZAGRANIE!

Napoli – Sassuolo, szanse na zwycięstwo

Kursy u bukmacherów na mecz Napoli – Sassuolo dość jednoznacznie pokazują, że będzie to ciekawe spotkanie. Obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania tych drużyn.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Napoli - Sassuolo?

Mecz Napoli z Sassuolo będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 2.

O której Napoli zagra z Sassuolo?

Napoli zmierzy się z Sassuolo już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze