W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Napoli – Genoa. Zapewne szukasz informacji na ten temat, więc wszystkie odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.  Faworytami tutaj niewątpliwie są gospodarze, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Na pewno Zieliński i spółka potrzebują punktów, żeby utrzymać swoje miejsce w tabeli!
baner na napoli - genoa
fot. fortuna

Napoli – Genoa, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Serie A czeka nas spotkanie Napoli – Genoa, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu obie drużyny potrzebują punktów, więc mają o co tutaj grać. Gospodarze naturalnie są faworytami, ale czy drużyna Zielińskiego wykorzysta swoje atuty i zdobędzie trzy oczka? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Napoli – Genoa i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV z tej rywalizacji!

Napoli – Genoa, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Napoli – Genoa w TV zostanie puszczona m.in. w Eleven Sports. To jednak płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w Fortunie za pomocą jej aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Napoli – Genoa, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Poczekaj aż będzie rozliczony
  6. Miej dodatnie saldo na koncie
  7. Przejdź do sekcji TV
  8. Oglądaj mecz
W Fortuna TV dostępne są także zakłady, z których możesz skorzystać, a także specjalne bonusy bukmacherskie. Więcej dowiesz się w podlinkowanym artykule, gdzie wszystko opisujemy!

Napoli – Genoa, transmisja online

Transmisja online z meczu Napoli – Genoa będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Fortuna TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego, a pozwoli Ci to oglądać spotkanie tych drużyn niezależenie od tego, gdzie jesteś. Co więcej, możesz w aplikacji także obstawić to spotkanie, o czym warto pamiętać!

Napoli – Genoa, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Napoli, które na papierze jest po prostu silniejszą drużyną i chciałby tutaj powalczyć o komplet punktów.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:09.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać Napoli - Genoa?

Starcie Napoli z Genoą będziesz mógł obejrzeć w Fortunie!

O której Napoli zagra z Genoą?

Napoli zmierzy się z Genoą już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze