Napoli – Eintracht Frankfurt: kurs 150 na dowolny zakład

Stanislav Lobotka, Jesper Lindstrom

Już w środę dojdzie do starcia w Lidze Mistrzów pomiędzy Napoli a Eintrachtem Frankfurt. Pojedynek ten może być szansą, na obejrzenie ciekawego widowiska, a dla typerów okazją do zanotowania trafionego zakładu. Bukmacher Superbet przygotował na ten mecz specjalną promocję, która polega na tym, że za zawarcie zakładu na ten mecz otrzymasz aż 300 PLN bonusu. Jak to możliwe? Wszystkiego dowiesz się, czytając poniższy artykuł!

Boost bonus 300 PLN w Superbet

300 PLN bonusu za zagranie dowolnego zakładu na Napoli – Eintracht Frankfurt w Superbet!

Mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Napoli a Eintrachtem Frankfurt może być doskonałą okazją, by wziąć udział w niebywale korzystnej promocji, dzięki której możesz obstawić swój typ na ten mecz i zgarnąć aż 300 PLN w formie bonusu. Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je z naszym kodem promocyjnym do Superbet i zagraj dowolny zakład na omawiany mecz, a w nagrodę otrzymasz aż 300 PLN w bonusie. Tak duża kwota z pewnością przyda Ci się na dalsze obstawianie. Co trzeba zrobić, by móc odebrać taki bonus? Oto szczegóły promocji:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać depozyt minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO na dowolne zdarzenie z meczu Napoli – Eintracht Frankfurt
  5. Stawka kuponu = 2 PLN
  6. Odbierz 300 PLN bonusu niezależnie od wyniku kuponu
  7. Ciesz się dodatkowymi środkami na grę!
Superbet boost banner pod lead

Taki wysoki bonus sprawia, że obstawiając swój typ, możesz poczuć, jakbyś grał po kursie 150,00! Nie da się zatem ukryć, że jest to bardzo korzystna promocja i jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, to jest to doskonała okazja, by założyć je właśnie teraz i zgarnąć 300 PLN bonusu. Jeśli szukasz propozycji typów dotyczących tego meczu, znajdziesz je na naszej stronie.

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze