Nanami Chan – Lizi: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Nanami Chan - Lizi gdzie oglądać

Gdzie oglądać Nanami Chan – Lizi? W piątkowy wieczór Hala Stulecia we Wrocławiu będzie areną walk dla freakfighterów. To właśnie tam odbędzie się Fame Friday Arena, czyli pierwsza gala z nowego cyklu tej federacji. Bez wątpienia emocji nie zabraknie, a dziać się będzie sporo, bowiem karta walk jest naprawdę mocno obsadzona. W jedynym pojedynku pań naprzeciw siebie stanie Olga Sałacka oraz Elizabeth Anorue. Jeżeli więc chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Nanami Chan – Lizi, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

baner Betclic Fame MMA

Nanami Chan – Lizi, gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy tymi zawodniczkami zapowiada się bardzo jednostronnie. Murowaną wręcz faworytką jest Lizi, która co prawda stoczyła do tej pory tylko jedną walkę w karierze, ale jej rywalka jest absolutną debiutantką. Za Anorue przemawia zatem dłuższy staż przede wszystkim na sali treningowej, bowiem od ostatniej walki cały czas jest w treningu, więc nie powinna mieć problemów z pokonaniem najbliższej rywalki. A jeśli chciałbyś poznać typy na Nanami Chan – Lizi, to znajdziesz je oczywiście na naszej witrynie.

Nanami Chan – Lizi, transmisja w TV

Jak wiadomo już od dłuższego czasu, żadna z gal MMA w naszym kraju nie jest pokazywana na żywo w telewizji. Z tego też względu próżno szukać walki Nanami Chan – Lizi w TV. W końcu żadna ze stacji nie posiada praw do pokazywania Fame Friday Arena, dlatego też streamów należy szukać wyłącznie w internecie. Warto również w tym miejscu przypomnieć, że jeśli nie masz jeszcze konta u buka oferujące zakłady na Fame Friday Arena, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na piątkowe wydarzenie!

Olga Nanami Chan Sałacka – Elizabeth Lizi Anorue, transmisja za darmo

Zatem transmisji z tej walki, jak całej gali Fame Friday Arena należy szukać wyłącznie w sieci. Mimo to nie ma szans, aby znaleźć gdziekolwiek darmowy dostęp do tej walki czy całej piątkowej imprezy. Jak już wspomniałem jedyną opcją, aby zobaczyć wszystkie oferowane przez federację pojedynki, jest wykupienie PPV. Jeśli chciałbyś dokładnie wiedzieć jak oglądać Fame, to te informacje również dostępne są na naszej witrynie.

Nanami Chan – Lizi, stream online

Jak więc dokonać zakupu PPV gali Fame Friday Arena? Wystarczy wejść na stronę famemma.tv i przejść przez logowanie konta, a także wniesienie opłaty. Federacja posiada w swojej ofercie 2 pakiety, czyli Basic w cenie 34.99 PLN, a także Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni się jeszcze jakość obrazu, a także dostęp do większej ilości materiałów. Tylko w ten sposób będziesz mógł śledzić starcie Nanami Chan – Lizi na żywo!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze