Najlepszy bukmacher na F1 – gdzie i jak obstawiać F1?

f1 najlepszy bukmacher

Którego bukmachera wybrać do obstawiania Formuły 1? Zakłady na F1 u legalnych operatorów są obsługiwane na wysokim poziomie. Typerzy mają okazję na typowanie kwalifikacji, a także głównego wyścigu. Bukmacherzy na Formułę 1 wystawiają wiele rynków, co daje wiele możliwości analitykom sportów motorowych. Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę? To wyjaśniamy w tym artykule!

Najlepszy bukmacher F1

W typach na F1 wnikliwi gracze przewidują nie tylko zwycięzce wyścigu, ale też pomniejsze rozstrzygnięcia związane np. z tym, kto wykręci najlepszy czas okrążenia? To oznacza, że bukmacherzy muszą przygotowywać bardziej rozbudowane kursy aniżeli tylko przedstawiać zakłady na faworytów do końcowego triumfu. Najlepsi operatorzy przed każdym weekendem z Grand Prix Formuły 1 udostępniają setki rynków. Typowanie może dotyczyć wyścigu głównego, a także sobotnich kwalifikacji.

W poszukiwaniu najlepszego bukmachera do F1 przeanalizowaliśmy oferty wszystkich firm, które są dostępne na legalnym rynku. Już na początku możemy zdradzić, że w naszej czołówce znaleźli się STS, BETFAN i TOTALbet. To bukmacherzy, którzy raz – oferują najwięcej rynków, a dwa – proponują kreatywną ofertę kursową. Dodatkowo w naszym kraju możemy wyróżnić również Fortunę i Superbet.

Jaki jest najlepszy bukmacher do obstawiania Formuły 1?

STS jest bukmacherem, który zbiera największe laury na naszym rynku. Potwierdzenie tego znajdziesz w rankingu, który prezentujemy na zagranie.com. Tam bukmacher ten triumfuje od dłuższego czasu. W zakładach na Formułę 1 również sprostał wyzwaniu. Przed każdym Grand Prix udostępnia szereg zakładów – tych bardziej popularnych, jak i mniej oczywistych.

W typach bukmacherskich na F1 nie musisz koncentrować swojej uwagi tylko na głównych rynkach. Dzięki ofercie STS możesz podejść do tematu w bardziej oryginalny sposób. W zakładach tego bukmachera znajdziesz rynki na:

 • zwycięski bolid,
 • najszybsze okrążenie,
 • oba bolidy zostaną sklasyfikowane,
 • zostanie sklasyfikowany,
 • pozycja startowa zwycięzcy,
 • zakłady specjalne np. czerwona flaga podczas wyścigu.

Co więcej, STS umożliwia obstawianie zdarzeń, które będą miały miejsce podczas poszczególnych sesji treningowych.

STS F1

Bukmacherzy na F1 – ranking na 2022 rok

Kto wygrywa w 2022 roku? Pod uwagę wzięliśmy ilość rynków na Formułę 1, jakość kursów, a także dostępność dodatkowych zakładów. Oczywiście w ocenie bukmacherów do obstawiania F1 ważną rolę odegrał również aspekt dotyczących bonusów powitalnych, jak i pozostałych promocji.

Bukmacherzy na Formułę 1 – TOP 3

Jak doskonale wiesz, w Polsce możesz rejestrować konta u legalnych bukmacherów. Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w tym samym czasie być graczem STS, BETFAN czy TOTALbet. To możliwe, ponieważ jako pełnoletni gracz, możesz zarejestrować konto u każdego licencjonowanego bukmachera. Poniżej prezentujemy TOP 3 bukmacherów, który polecamy do obstawiania Formuły 1.

Najlepszy bukmacher F1 – STS

O atutach oferty STS wspominaliśmy już wcześniej. Ważnym elementem tego bukmachera jest również bonus na start. Wybierając STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE uzyskasz dostęp do darmowych bonusów na zakłady Formuły 1. Co otrzymasz? Oto lista gratyfikacji:

 • Darmowy zakład bez depozytu 30 zł
 • Zakład bez ryzyka 234 zł
 • Bonus 100% do 1200 zł

To promocje, którymi możesz dysponować jako nowy klient. Każdy z tych bonusów może być wykorzystany na typowanie Formuły 1.

BETFAN – oferta bukmachera na F1

Zakłady BETFAN na Formułę 1 pokazują, że bukmacher ten nie tylko koncentruje się na piłce nożnej. W typach na F1 od BETFAN można liczyć na bogatą ofertę rynków. Przed zbliżającym się Grand Prix możesz zagrać kupon na:

 • Zwycięzcę,
 • TOP 3,
 • TOP 6,
 • TOP 10,
 • Sklasyfikowany.

Oczywiście to podstawowe rynki. Co dodatkowego oferuje BETFAN na F1? W tym przypadku można wspomnieć o zakładach na H2H. A więc możesz obstawiać, kto będzie lepszy? Co więcej, tak jak STS, tak i BETFAN umożliwia typowanie sesji treningowych.

Betfan F1

TOTALbet – zakłady na Formułę 1

W TOTALbet obstawianie Formuły 1 możesz rozpocząć od uzyskania atrakcyjnych bonusów. Kod promocyjny: ZAGRANIE gwarantuje udział w powitalnej ofercie, która wiąże się przede wszystkim z zakładem bez ryzyka do 250 zł i freebetami. Regulamin promocji umożliwia wykorzystanie tych bonusów do typowania Formuły 1.

Totalbet F1

W zakładach na F1 TOTALbet poza klasycznymi rynkami również udostępnia typy na treningi i kwalifikacje. Co ciekawe, w TOTALbet można liczyć na szereg dodatkowych rynków takich jak:

 • Pierwszy kierowca, który zjedzie na pit stop
 • Przewaga zwycięzcy wyścigu w sekundach
 • Pozycja startowa zwycięzcy wyścigu
 • Zwycięski konstruktor w 1. wyścigu

Przywołane przykłady pokazują, że w TOTALbet eksperci od Formuły 1 będą mieli co robić w zakładach bukmacherskich. Oczywiście w tej firmie można obstawiać wyścigi także w trybie na żywo.

Obstawianie F1

Na czym polega obstawianie F1? Dzięki szerokiej ofercie bukmacherskiej typowanie może dotyczyć wielu elementów. W głównej mierze cały raban w F1 o to, kto wygra niedzielny wyścig. Każdy zespół ma po dwóch zawodników, którzy biorą udział w Grand Prix. W F1 punkty przyznawane są indywidualnie, a także w klasyfikacji konstruktorów. To wszystko można obstawiać w zakładach bukmacherskich.

Co więcej, bukmacherzy na F1 oferują też zakłady długoterminowe, w których możesz przewidywać końcowych triumfatorów mistrzostw. Warto też przypomnieć, że wyścigi F1 oferowane są też w zakładach na żywo. Doświadczeni typerzy wiedzą, że zmiana pogody może znacząco wpłynąć na przebieg całej rywalizacji. Wówczas można zainterweniować w typach live.

Gdzie obstawiać Formułę 1?

Przy wyborze bukmachera do F1 musisz wiedzieć, że możesz poruszać się tylko w obrębie legalnych bukmacherów. Internet to otwarte medium, a nieświadomie mógłbyś trafić na usługi zagranicznych, nielegalnych bukmacherów. Tam obstawianie F1 nie skończyłoby się dobrze, bo takie praktyki grożą konsekwencjami prawnymi. Dlatego, jeśli już zdecydowałeś się typować Formułę 1, to wybierz bukmachera z licencją. Oto nasze propozycje:

 • STS
 • BETFAN
 • TOTALbet
 • Fortuna
 • Superbet
 • forBET
 • Fuksiarz
 • eWinner
 • PZBuk
 • Totolotek
 • LVBET

F1 jak obstawiać?

Jak obstawiać F1? Z jednej strony to sport indywidualny, a z drugiej – zespołowy. O co chodzi? Kierowcy bazują na własnych umiejętnościach, ale też na sprzęcie, nad którym kontrolę sprawują konstruktorzy. To oznacza, że w razie awarii nawet najlepszy kierowca nic nie wyciśnie z takiego bolidu. Przed obstawianiem Formuły 1 warto rozeznać się w temacie kierowców, ale też poszczególnych drużyn.

W F1 stosowane są najnowsze technologiczne nowinki. Przed sezonem konstruktorzy opracowują nowe formuły, które mają zapewnić lepsze osiągi w wyścigach. To oznacza, że trzeba być cały czas nie bieżąco, żeby mieć szeroką wiedzę odnośnie możliwości drużyn, a co za tym idzie kierowców.

Co jeszcze brać pod uwagę przy obstawianiu F1? Na pewno trzeba przeanalizować tor, na którym toczy się Grand Prix. Wielu kierowców ma swoje ulubione miejsca, w których odnosi najlepsze wyniki. Co więcej, przed konkretnym wyścigiem trzeba przeanalizować warunki atmosferyczne. Deszcz w trakcie Grand Prix może o 180 stopni zmienić sytuacje na torze.

W obstawianiu F1 trzeba również pamiętać o hierarchii kierowców. Zazwyczaj dany zespół ma zawodnika, którego foruje względem tego drugiego. To może mieć przełożenie na wynik w kwalifikacjach, a także taktykę na ostateczny wyścig o Grand Prix. Historia pokazuje, że zwykle ten bardziej uprzywilejowany odnosi większe sukcesy.

Rodzaje zakładów bukmacherskich na F1

Jakie są zakłady do obstawiania w F1? Poniżej prezentujemy najważniejsze rynki, które znajdziesz w praktycznie każdej ofercie bukmacherskiej:

 • Kto wygra – to rodzaj zakładu, w którym wskazujesz, kto zwycięży wyścig, a także kwalifikacje lub treningi.
 • TOP 3/6/10 – w tym przypadku przewidujesz miejsce swojego faworyta w klasyfikacji wyścigu.
 • H2H – z kompilacji bukmachera wybierasz wyścigową parę i typujesz, kto z tego grona będzie lepszy.
 • Zwycięski bolid – wskazujesz kierowcę zespołu, który wygra wyścig np. Mercedes.
 • Najszybsze okrążenie – kto przejedzie okrążenie w trakcie GP w najkrótszym czasie.
 • Oba bolidy zdobędą punkty – typujesz, czy dwa zawodnicy z tej samej drużyny ukończą wyścig na punktowanych miejscach.
 • Pozycja startowa zwycięzcy – wskazanie, z którego miejsca np. pole position wystartuje końcowy triumfator Grand Prix.

U bukmacherów możesz również grać zakłady długoterminowe na mistrza świata, a także mistrza w klasyfikacji konstruktorów.

Najlepszy bukmacher F1 – podsumowanie

Liczymy, że nasz poradnik dotyczący bukmacherów na F1 pomoże ci w wyborze najlepszego operatora. Zakłady na Formułę 1 są świetnie opakowane w STS, BETFAN i TOTALbet. Wiele dobrego o typach na ten sport możemy również powiedzieć w kontekście Fortuny i Superbet. W pierwszej kolejności właśnie tych bukmacherów rekomendujemy do obstawiania F1.

Jeśli przekonał cię nasz wybór, to zachęcamy do skorzystania z naszych kodów promocyjnych. Dzięki nim przy rejestracji możesz liczyć na powiększone bonusy powitalne. To okazja do tego, żeby pierwsze kupony wytypować za darmo lub bez ryzyka!

FAQ

Jakich bukmacherów polecamy do Formuły 1?

W naszej klasyfikacji najlepszymi bukmacherami do F1 są: STS, BETFAN i TOTALbet.

Co można obstawiać w F1?

Oferta kursowa jest bardzo szeroka - dotyczy głównego wyścigu o Grand Prix, a także kwalifikacji i treningów.

Zaloguj się aby dodawać komentarze