Powiedzieć, że esport staje się coraz bardziej popularny, to tak jakby nie powiedzieć nic. Nie dla wszystkich jednak sport ten jest tak oczywisty i nie wszyscy wiedzą jak się za niego zabrać. Możliwe, że zastanawiasz się jakie typy esportowe wybrać, gdzie obstawiać i gdzie znajdziesz najlepsze analizy. W tym artykule poznasz odpowiedzi na te oraz kilka dodatkowych pytań. Myślę, że po tej lekturze będziesz wiedział o typach esportowych dużo więcej! Serdecznie zapraszam!

Typy esportowe od Zagranie

Piszę ten artykuł w momencie gdy cały świat walczy z pandemią koronawirusa. W tym czasie typy esportowe stały się niezwykle popularne, a powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty. Nie grają sporty tradycyjne i gracze muszą szukać alternatyw do obstawiania. Idealnym rozwiązaniem stał się esport, który nie wymaga bezpośredniego kontaktu między graczami oraz kibicami. Oczywiście wydarzenia esportowe lepiej ogląda się na wypełnionych po brzegi halach sportowych, ale musimy zadowolić się tym, co mamy.

Niech nikt jednak nie myśli, że esport dopiero teraz staje się popularny. Sport ten zyskiwał na zainteresowaniu już od naprawdę długiego czasu. Dostrzegli to bukmacherzy, którzy chętnie wystawiają ofertę zawierającą esportowe typy. Dla wielu graczy esport może być czymś nowym i nieznanym, ale spokojnie, na Zagranie.com znajdziesz wszystko, co potrzeba, żeby móc go typować.

Na naszym portalu dostępne są darmowe typy esportowe, które poparte są długimi i rzetelnymi analizami wykonanymi przez naszych ekspertów. Coraz częściej dostarczamy również poradniki nt. tego jak obstawiać dane sporty, a najlepszy przykład znajdziesz tutaj –> Jak obstawiać mecze CS:GO? Tak jak wspomniałem – na stronie Zagranie.com znajdziesz typy esportowe, a chyba wszystkim nam na tym zależy.

Jakie typy esportowe wybrać?

Na ten temat mógłbym napisać naprawdę długą rozprawkę, ale nie o to w tym chodzi. Moim zdaniem najważniejsze w typach esportowych jest to, żebyś typował tę grę, którą znasz i drużyny, które śledzisz oraz wybierał bliskie Ci zdarzenia – nic więcej! Porywanie się na kompletnie nieznane lądy, najczęściej będzie przynosiło czerwone kupony, a tego nie chce widzieć żaden typer. My ze swojej strony dostarczymy gotowe esportowe kupony, które znajdziesz tutaj –> TYPY ESPORT. Oczywiście nie ze wszystkimi musisz się zgadzać, ale możliwe, że znajdziesz tam coś dla siebie.

esport_u_bukow

Na powyższej grafice widzisz, jak wiele gier możesz obstawiać. Wymienione są na niej najczęściej wybierane, ale w ofertach bukmacherów znajdziemy również inne gry jak np.  Smite, Warcfraft 3 czy Rocket League. Do tego dochodzą takie zdarzenia jak:  ilość map, ilość rund, zwycięstwa, h2h zawodników, undery, handicapy czy zakłady specjalne – typów na esport może być naprawdę dużo. Pewne jest, że każde starcie należy analizować oddzielnie i szukać jak najlepszych wniosków. Typów esportowych nawet na jedną potyczkę może być setki. Osobiście najczęściej decyduję się na tradycyjne wskazanie zwycięzcy oraz ilość map. Niewykluczone, że Ty masz na inne zdanie na ten temat, które również może przynieść Ci profit.

Gdzie obstawiać esport?

Czas na kolejny ważny punkty, czyli pytanie dotyczące tego, gdzie warto obstawiać esport? Znalezienie jednej i zawsze prawidłowej odpowiedzi na to pytanie jest raczej niemożliwe. Oferta bukmacherów zmienia się błyskawicznie, każdy stara się zapewnić coś wyjątkowego i każdego dnia pojawiają się nowe bonusy na esport. Warto zatem zaznajomić się ofertą legalnych bukmacherów i sprawdzić co każdy z nich może Ci zagwarantować.

Z bogatej oferty zawierającej typy esportowe znany jest STS. Największy polski bukmacher jest w stanie zagwarantować Ci cotygodniowy bonus w zamian za obstawianie esportu, a na stronie każdego dnia bez problemu znajdziesz interesujące Cię zdarzenia. STS i esport to dobra para? Kliknij i sam się dowiedz!

STS

🆘kod promocyjny: 1259PLN

Liczba-zdarzeń-na-typy-esport-w-STS

Moim zdaniem warto jeszcze pochylić się nad BETFAN-em. Bukmacher ten w ostatnim czasie znacząco poprawił ofertę na esport i gracze w dobrych słowach wypowiadają się nt. zdarzeń, które są tam zamieszczane. Na stronie BETFAN-u znajdziesz specjalną zakładkę poświęconą tylko i wyłącznie zdarzeniom odbywającym się w świecie wirtualnym, a ich ilość może zrobić wrażenie na każdym, nawet najbardziej doświadczonym graczu. Bardzo ciekawą opcją, którą znajdziesz w konkretnym meczu, są PLAYER BETS, w których możesz typować statystyki jednego lub gwóch graczy. Gorąco polecam!

BETFAN

🆓kod promocyjny: 3100PLN

typy betfan na esport

LoL i CS królami esportu

Jak już zostało wspomniane – gier, które możesz obstawiać, jest naprawdę dużo. Każdy tak naprawdę znajdzie coś dla siebie i nikt nie musi się ograniczać do jednego czy dwóch wyborów. Dzięki temu Twoje typy esportowe mogą być różnorodne i dopasowane do Twoich potrzeb. Najczęściej jednak zdecydowana większość kibiców oraz graczy wybiera Counter Strike’a oraz/lub League of Legends.

Obie gry zdominowały rynek esportowy. Na wydarzenia, na których rozgrywane są mecze w CS’a oraz LoL’a przychodzi zdecydowanie najwięcej kibiców, a internetowe streamy przynoszą coraz większą oglądalność. Bukmacherzy zdają sobie z tego sprawę i z chęcią w swoich ofertach umieszczają typy esportowe na CS’a oraz LoL’a,

Dla niewtajemniczonych powiem tylko, że Counter Strike to seria gier komputerowych o gatunku first-person shooter, która koncentruje się przede wszystkim na trybie wieloosobowym poprzez rozgrywkę w sieci. Na arenie zobaczymy dwie drużyny: terrorystów i antyterrorystów, których celem jest unicestwienie rywali poprzez zdetonowanie lub rozbrojenie bomby. Kliknij więcej o obstawianiu CS, a dowiesz się dużo więcej przydatnych informacji.

Z kolei w grze League of Legends rywalizują ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny, które walczą o to, żeby zniszczyć Nexus. Zanim do tego dojdzie, należy zniszczyć wieże oraz Inhibitory. Gra ta uznawana jest królową esportu i przyciąga zdecydowanie największą liczbę kibiców oraz graczy. Kliknij więcej o obstawianiu LoL, a poznasz świat tej niesamowitej gry i dowiesz się jakie typy esportowe wybrać.

Typerska grupa esportowa

Wiesz już jakie gry możesz obstawiać i poznałeś, co możesz w nich typować. Sprawdziłeś również, u jakich bukmacherów warto grać i dowiedziałeś się jakie gry cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem za strony graczy. Wiesz również, gdzie znajdziesz darmowe typy esportowe. Jednak niewyklczone, że dla Ciebie to ciągle za mało. Na szczśście mogę Cię uspokoić, ponieważ mamy dla Ciebie coś jeszcze.

W naszej grupie facebookowej będziesz mógł rozmawiać z naszymi ekpertami oraz wymieniać się spostrzeżeniami razem z innymi graczami. Esport nie jest łatwą branżą, dlatego warto czasem przyjrzeć się radom od innych typerów, a tych na pewno Ci tam nie zabraknie. Zachęcam Cię zatem, żebyś dołączył do naszej grupy, gdzie codziennie wymieniamy się esportowymi typami. KLIKNIJ PONIŻSZY BANER I DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!

Baner grupy esport Zagranie na Facebooku

Zdecydowany rozwój esportu

Nie pisałbym o tym co i gdzie typować w esporcie, gdyby nie fakt, że rozwija się on niezwykle dynamicznie. Ostatnie lata to niesamowita ekspansja tej dziedziny, która przełożyła się na coraz większe zainteresowanie z różnych stron i różnych branż. Esportem już jakiś czas temu zaczęli interesować się zwykli sportowcy, media, youtuberzy, sponsorzy, a także bukmacherzy, którzy oferują ciekawe typy esportowe, o których teraz wiesz już zdecydowanie więcej.

W trakcie pandemii koronawirusa zainteresowanie omawianą odmianą sportu rośnie jeszcze bardziej, co da się zaobserwować poprzez ilość osób, które wybierają typy esportowe. Niewykluczone, że w najbliższych miesiąc wzrost ten będzie się utrzymywał. Moim zdaniem tak właśnie będzie!