Spotkanie Polski z Portugalią nie będzie miało wielkiego ciężaru gatunkowego, jednak nadal jest to prestiżowe starcie. Biało-Czerwoni w ostatnim czasie są wyraźnie pod formą, dlatego sprawdzamy, jakie szanse dają nam legalni bukmacherzy w tej rywalizacji.

Legalni bukmacherzy – sprawdź, najciekawsze propozycje na mecze z udziałem Biało-Czerwonych

Portugalia vs Polska w ofercie legalnych bukmacherów

Portugalczycy po trzech kolejkach Ligi Narodów zapewnili sobie pierwsze miejsce i udział w turnieju finałowym. Selecao mają na swoim koncie dwa zwycięstwa i jeden remis w tych rozgrywkach. W tym czasie dwukrotnie zachowali czyste konto. Na uznanie zasługuje gra ofensywna tego zespołu, co doskonale było widać w pierwszej rywalizacji z Polską. Podopieczni Fernando Santosa przegrali tylko raz w poprzednich 12 starciach, a w ostatnich pięciu są niepokonani. W tym czasie ani razu nie skorzystali z obecności Cristiano Ronaldo, który zrobił sobie przerwę od występów w reprezentacji. Jak widać, pokolenie następców daje radę.

Biało-Czerwoni rozczarowali na rosyjskim mundialu, a to, co dzieje się teraz to już w ogóle jest tragedia. W pięciu kolejnych meczach pod wodzą Jerzego Brzęczka traciliśmy przynajmniej jedną bramkę. W żadnym z tych spotkań nie odnieśliśmy zwycięstwa, aż trzykrotnie schodząc z boiska w roli pokonanych. Gra naszego zespołu pozostawia wiele do życzenia, co odbija się na proponowanych przez legalnych bukmacherów kursach. Dodatkowym problemem jest kontuzja Roberta Lewandowskiego, który nie zagra we wtorkowym meczu. Obecnie jest bardzo dużo kombinowania, zwłaszcza w linii defensywnej, co również ma swoje przełożenie na wyniki. Polacy grają słabo, dlatego też kursy u legalnych bukmacherów nie mają złudzeń. To Portugalia pewnie wygra w Guimaraes.

legalni bukmacherzyLVBET:

legalni bukmacherzy

Fortuna:

Jak widać, w obu przypadkach wyraźnym faworytem tego meczu są Portugalczycy. Kurs na wygraną Selecao waha się w przedziale 1.60 w LVBET do 1.66 w Fortunie. Jeśli ktoś typuje zwycięstwo gospodarzy, to drugi z legalnych bukmacherów ma lepszą propozycję. W przypadku remisu oferta wygląda podobnie 3.80 – 3.85. Triumf Biało-Czerwonych będzie rozpatrywany w charakterze sensacji. Za wygraną Polski LVBET oferuje przelicznik 5.9, a Fortuna 5.7, więc tutaj na odwrót, jeśli ktoś wierzy w kadrę Jerzego Brzęczka, to lepszą propozycję oferuje LVBET.

Oferta zdarzeń dodatkowych u legalnych bukmacherów

Polacy w każdym z poprzednich pięciu spotkań tracili gola. Pod wodzą Jerzego Brzęczka ani razu nie zachowaliśmy czystego konta, co wiele mówi o dyspozycji Biało-Czerwonych. W ostatnich ośmiu spotkaniach tylko raz dokonaliśmy tej sztuki, jednak w meczu z Japonią, gdzie rywale nie spieszyli się do atakowania. Forma Biało-Czerwonych pozostawia wiele do życzenia. Jedno zwycięstwo z ostatnich ośmiu spotkań, w tym aż pięć porażek. Myślę, że można tutaj zakładać brak strzelonego gola przez Polaków, więc tak prezentuje się kurs na brak wyniku BTTS w ofercie legalnych bukmacherów.

LVBET:

  • BTTS (nie) – 1.75

Fortuna:

  • BTTS (nie) – 1.76

Wiele osób spodziewa się łatwego spotkania dla gospodarzy. Polacy są wyraźnie pod formą, a Portugalczycy wręcz przeciwnie. Gdyby Włosi wygrali z Selecao w ostatniej rywalizacji, to można by było pokusić się tutaj o zagranie handicapu, jednak z uwagi na fakt, że podopieczni Fernando Santosa mogą odpuścić, to lepiej prezentuje się opcja na zwycięstwo tego zespołu, ale z dodatkiem +1,5 gola. W tym przypadku legalni bukmacherzy oferują kursy na poziomie:

LVBET:

  • 1/+1,5 gola – 1.94

Fortuna:

  • 1/+1,5 gola – 1.91