Betfan wychodzi z zasady, że może się założyć z kimś o prawie wszystko. Klienci tego bukmachera wiedzą, że to operator, który ma szeroką i często niestandardową ofertę. Komu mało tego, to dodatkowo może skorzystać z funkcji My bet. Wyobraź sobie zdarzenie, o które chcesz się z kimś założyć. Jeśli nie znajdziesz chętnego, to zawsze możesz udać się z tym do bukmachera Betfan. Tak właśnie działa narzędzie My bet w zakładach bukmacherskich Betfan!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

My bet BETFAN

Bukmacherzy prześcigają się pomiędzy sobą na bonusy, ale też narzędzia, które przypadną do gustu typerom. Dlatego pojawiają się takie funkcje jak cash out, Betgames, Betmarket czy betarchitekt. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej zaangażować typerów do obstawiania. W tej roli bardzo dobrze sprawdza się bukmacher Betfan. W Betfan nie brakuje dodatkowych opcji poza klasycznymi zakładami sportowymi. Chodzi o sporty wirtualne, Matchday Boost czy promocje. Znanym narzędziem jest również My bet, które umożliwia graczom tworzenie własnych kuponów.

Funkcja My bet może być stosowana w zakładach sportowych, ale też innych dziedzinach związanych z rozrywką/show biznesem. Betfan ma niekonwencjonalne podejście do oferty bukmacherskiej, dlatego proponując My bet również można puścić wodzę fantazji.

my bet betfan

Co to jest my bet?

Z angielskiego łatwo przetłumaczyć “my bet”, bo po prostu oznacza to “mój zakład”. W tym dosłownym tłumaczeniu oferty My bet można wszystko zrozumieć. To funkcja, dzięki której otrzymujesz prawo do zaproponowania własnego zakładu. To działa w ten sposób, że jeśli w ofercie Betfan nie znajdziesz typu, jaki chcesz postawić – to poprzez specjalną aplikację możesz zgłosić do pracownikom bukmachera. Osoby odpowiedzialne za ofertę i kursy po akceptacji twojego zakładu – wprowadzą go w życie.

Kiedy wysłany przez ciebie My bet przejdzie akceptację Betfan, to nie tylko ty będziesz mógł go zagrać. Proponowany przez ciebie typ pojawi się szerokiej ofercie Betfan i będą z niego mogli korzystać także pozostali klienci tego bukmachera.

Zagranie regularnie typuje piłkę nożną! Sprawdź nasze typy piłkarskie!

My bet – jak to działa?

Narzędzie My bet jest przeznaczone dla użytkowników Betfan, więc do poprawnego działania funkcji potrzebna jest rejestracja lub zalogowanie się na konto (jeśli jesteś już zarejestrowany). My bet działa w następujący sposób: jeśli masz propozycję zakładu, to wchodzi w zakładkę “My bet”, a następnie wypełniasz formularz dotyczący twojej propozycji.

mybet

Jak zgłosić My bet? Wszystko to przypomina formularz kontaktowy. Wypełniasz pole z adresem e-mail, a następnie wpisujesz treść zakładu. W treści zakładu wskaż o jakie wydarzenie ci chodzi i co miałoby być przedmiotem zakładu? Jako pole nieobowiązkowe możesz określić datę rozliczenia zakładu. Co więcej? Zaznaczasz zgodę na regulamin usługi My bet, a następnie wysyłasz wiadomość do bukmachera.

Analitycy Betfan mają dobę na to, żeby podjąć decyzję, czy akceptują twój zakład czy jednak nie przyjmują go do swojej oferty.

Jak stworzyć własny zakład w BETFAN?

Powyżej przedstawiliśmy krok po kroku, jak działa My bet, więc bez problemu powinieneś przejść przez ten proces. To pozwoli ci zyskać szansę na wytypowanie zakładu, który sam wymyśliłeś. Oczywiście zgłaszając My bet, to analitycy Betfan decydują o tym, jakie kursy wystawią na twoje zakłady. Dlatego w zgłoszeniu, robiąc własny zakład, nie ma sensu podawać kursów, bo i tak bukmacher ustali jest w oparciu o swoje analizy.

Kiedy już decyzja zostanie podjęta zostaniesz o tym poinformowany na e-maila. W przypadku akceptacji na stronie Betfan i mobilnej aplikacji będzie twoje wydarzenie możliwe do typowania. Jak z niego skorzystać? Po prostu jako zalogowany użytkownik możesz wybrać swój typ (klikając na odpowiedni kurs), a następnie na kuponie określić stawkę zakładu. Jeśli My bet rozstrzygnie się po twojej myśli, to Betfan wypłaci ci wygraną.

Promocje w BETFAN

Atrakcją w Betfan jest nie tylko My bet, ale również promocje – te dla nowych, jak i stałych graczy. Szczególną uwagą cieszą się bonusy powitalne, które z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN oznaczają dla użytkowników zakład bez ryzyka i ofertę od depozytu.

Na bonusach dla nowych graczy bukmacher Betfan wcale nie poprzestaje. W stałych promocjach oferuje on Matchday BOOST, rankingi w zakładach sportowych i grach karcianych oraz okazje na typowanie bez podatku.

Zakład bez ryzyka

W Betfan zakład bez ryzyka wynosi rekordowe 600 PLN. Sprawa jest prosta: rejestrujesz konto i obstawiasz za 600 złotych, a jeśli przegrasz pierwszy zakład – odbierasz zwrot stawki. Cashback w Betfan przed wypłatą trzeba obrócić tylko raz, ale kupon ten musi posiadać kurs minimalny ogólny 3.80. Robiąc obrót zwrotem stawki trzeba grać kupony AKO z minimum trzema typami.

Bonus od depozytu

Po zakładzie bez ryzyka jako nowy klient Betfan od drugiej wpłaty otrzymasz bonus 100% do 1000 PLN. Po otrzymaniu bonusowych środków możesz je przenieść na konto główne, ale po odpowiednim obrocie. Wszystko sprowadza się do obrotu bonusem x3 na kuponach z przynajmniej trzema typami i kursem ogólnym min. 2.50. Obrót trzeba wykonać w ciągu 14 dni.

My bet – co trzeba wiedzieć?

Trzeba pamiętać o tym, że zgłoszenie zakładu przez My bet wcale nie oznacza z automatu, że bukmacher przyjmie naszą propozycję. Ostateczna decyzja należy do analityków Betfan. Jeśli typ będzie dotyczył ciekawego zdarzenia, które faktycznie może zdobyć popularność w ofercie bukmacherskiej, to zapewne Betfan przystanie na taki zakład. Wszystko jednak musi odbywać się w ramach pewnych norm i raczej odradzamy propozycje bardzo kontrowersyjnych zakładów.

My bet warto zgłaszać z odpowiednim wyprzedzeniem, bo tak jak wspominaliśmy wcześniej, bukmacher ma 24 godziny na podjęcie decyzji. Jeśli tego samego dnia odbywa się spotkanie, do którego chcesz wykorzystać My bet, to po prostu pracownicy mogą nie zdążyć z analizą twojej propozycji.

Czy są na polskim rynku bukmacherskim podobne oferty jak My Bet? W eWinner znajdziesz Custom Bet, który nie różni się wiele od produktu Betfan. Z kolei forBET oferuje betarchitekt, czyli narzędzie pozwalające tworzyć własne zakłady, ale już z aktualnie obowiązującej oferty.

FAQ

Gdzie obstawisz My bet?

Funkcję My Bet oferuje legalny bukmacher Betfan.

O co chodzi w My bet od Betfan?

To narzędzie, w którym możesz stworzyć własny zakład bukmacherski.

Jaki jest kod promocyjny do Betfan?

Kod promocyjny w Betfan dla nowych graczy to: 1600PLN.