Gdzie będzie transmisja z multiligi Ekstraklasy? Czy będzie można spotkania ostatniej kolejki tej ligi obejrzeć w TV? W sobotę czeka nas ostatnia kolejka rodzimej ligi, którą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:30, a więcej o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

baner od ewinner na canal+ online

Multiliga Ekstraklasa, gdzie oglądać

W sobotę w rozegrana zostanie ostatnia kolejka Ekstraklasy, w której zobaczymy łącznie osiem spotkań. Wszystkie rozpoczną się o tej samej godzinie, czyli o 17:30 i będą do obejrzenia w sportowych kanałach Canal+. Więcej o tym, gdzie oglądać multiligę Ekstraklasy piszemy niżej. Warto podkreślić, że na pewno zainteresowanie tym się opłaci, bo w grze będziemy mogli oglądać jednocześnie Lecha Poznań, Raków Częstochowa, czy Pogoń Szczecin, a więc najlepsze polskie drużyny.

Multiliga Ekstraklasa, transmisja na żywo w TV

Jak już pewnie dobrze wiesz, w polskiej telewizji będziesz mógł obejrzeć multiligę Ekstraklasy. Wszystko dzięki Canal+ Sport, które ma prawa do pokazywania naszej rodzimej ligi. W Canal+ Online, które posiada aplikację na telewizory, będziesz mógł obejrzeć wszystkie spotkania bez problemu. Przy okazji sprawdź opinie o eWinnerze i korzystając z oferty tego bukmachera odbierz specjalne bonusy na start!

Multiliga Ekstraklasa, transmisja za darmo

Jak więc oglądać za darmo mecze multiligi Ekstraklasy? To akurat jest bardzo proste, a wszystko dokładnie tłumaczymy niżej. Cały proces powinien Ci zająć zaledwie kilka minut i nie jest to nic skomplikowanego.
  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Odbierz bonusy na start
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Multiliga Ekstraklasa, transmisja online

Z całą pewnością transmisja online z multiligi Ekstraklasy będzie bardzo ciekawa do obejrzenia, a taką możliwość dostaniesz nie tylko w wersji przeglądarkowej Canal+ Online, ale także w aplikacji na telefony. Ta jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS, a więc masz kilka różnych opcji, z których możesz tutaj skorzystać i oglądać mecze polskiej ligi! Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać multiligę Ekstraklasy?

Multiligę Ekstraklasy będziesz mógł obejrzeć w Ekstraklasie!

O której rozpocznie się transmisja z multiligi Ekstraklasy?

Multiliga Ekstraklasy rozpocznie się o godzinie 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze