Move Federation 1 kod promocyjny. Bonus i zakład bez ryzyka

move federation kod promocyjny

Jaki kod wpisać do obstawiania Move Federation 1? Gala ta dostępna jest u dwóch bukmacherów, a więc możesz wybrać dowolny bonus do typowania meczów celebrytów. Co ważne, to promocja dla nowych użytkowników, a więc jeśli chcesz obstawiać Move Federation z kodem, to na początku powinieneś zarejestrować konto. Jak to zrobić? Jakie bonusy otrzymasz? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

Move 1 fortuna

Kod promocyjny Move Federation 1

Na Move Federation typy mogą być robione za pieniądze z depozytu, ale też bonusowe środki. To galą, którą wytypujesz u dwóch bukmacherów: Betclic i Fortuna. Pozostali operatorzy w Polsce nie dysponują zakładami i bonusami na Move Federation 1. Jeśli nie posiadasz konta u któregoś z tych operatorów, to masz świetną okazją na to, żeby odebrać bonus na najbliższą galę. Co oferują ci bukmacherzy?

✅ W ramach za kod promocyjny ZAGRANIE, który działa w Betclic i Fortunie, otrzymasz kilka bonusów jednocześnie. Co łączy tych bukmacherów? To że dysponują zakładami bez ryzyka – bez względu kogo wybierzesz, będziesz mógł postawić kupon z ubezpieczeniem stawki. Co jeszcze? Fortuna posiada dodatkowe promocje takie jak freebet i bonus od depozytu.

Promocje za Move Federation 1 kod promocyjny

W Fortunie kod promocyjny na Move Federation 1 może być wykorzystany tylko przez nowych użytkowników. Co w zamian za niego otrzymasz? To oferta, która daje duży komfort, bo po rejestracji z kodem ZAGRANIE uzyskasz aż cztery gratyfikacje:

 • freebet bez depozytu 20 zł,
 • zakład bez ryzyka do 600 zł,

To bukmacher dysponujący bonusem bez depozytu za nasz kod. Dzięki niemu będziesz mógł postawić zakład na Move Federation nie wykonując żadnej wpłaty. Jak uzyskać darmowe 20 zł? Wystarczy, że zrobisz rejestrację, a następnie zweryfikujesz swoją tożsamość. To wystarczy, żeby postawić freebet na kupon złożony z typów Move Federation.

Oferta, która zwykle najbardziej interesuje typerów to tak związana z zakładem bez ryzyka. W Fortunie ubezpieczenie stawki może wynieść maksymalnie 600 zł. Jak to działa? Jeśli dokonasz pierwszej wpłaty, a następnie zagrasz kupon na Move Federation, to otrzymasz zwrot stawki w sytuacji przegranej.

move federation baner

Move Federation 1 zakład bez ryzyka Fortuna: jak odebrać?

 1. Zarejestruj się w Fortunie stosując kod promocyjny ZAGRANIE
 2. Po zalogowaniu dokonaj pierwszej wpłaty (minimum 50 zł)
 3. Postaw pierwszy zakład na Move Federation wybierając środki z konta głównego
 4. Poczekaj na rozstrzygnięcie typów – jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki

Zakład bez ryzyka Fortuna na Move Federation – zasady

Korzystając z zakładu bez ryzyka od bukmachera Fortuny możesz maksymalnie odebrać 600 zł w zwrocie stawki. Tego rodzaju bonus otrzymasz tylko w jednej sytuacji: gdy twój kupon przegra. Co jeśli wygra? W takim przypadku w normalny sposób odbierzesz wygraną na konto główne – po zweryfikowaniu tożsamości będziesz mógł ją wypłacić do banku.

Co istotne, bonus cashback podlega obrotowi x1. Co to oznacza? Po otrzymaniu bonusu musisz go obrócić jednokrotnie, a więc zagrać za jego kwotę. Dopiero po tym będziesz mógł wypłacić bonus na rachunek bankowy. Freebet 20 zł i 10 zł nie podlegają obrotowi. W tym przypadku za otrzymane środki możesz zagrać dowolny kupon na Move Federation – bez względu na wynik będziesz zwolniony z dalszych warunków.

Zakład bez ryzyka i pozostałe bonusy Fortuny działają też w ramach promocji na Mistrzostwa Świata 2022.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka na Move Federation 1 od Betclic?

Zakład bez ryzyka na Move Federation 1 oferuje też drugi z bukmacherów, czyli Betclic. To znana firma właśnie z tego, że nowym graczom umożliwia zdobycie bonusu cashback, jeśli w pierwszym kuponie ich przewidywania nie będą poprawne. Bonus działa na podobnych zasadach, co w Fortunie, choć w tym przypadku jego wartość jest nieco mniejsza. Maksymalna gratyfikacja od Betclic na Move Federation 1 wynosi 200 zł.

Jak odebrać ten bonus? W Betcic również przy rejestracji musisz zastosować kod promocyjny, jeśli chcesz uzyskać bonus na najbliższą galę, która odbędzie się 19 listopada 2022 roku (sobota). Rejestracja sprowadza się do kilku podstawowych czynności takich jak uzupełnienie formularza prawidłowymi danymi. Co dalej? Po zalogowaniu możesz wykonać pierwszą wpłatę – w tym przypadku możesz skorzystać z BLIK, karty VISA/Mastercard lub przelewu online.

W Betclic zakład bez ryzyka obejmuje pierwszy kupon po rejstracji z kodem ZAGRANIE. Możesz na nim umieścić jedno zdarzenie ze świata Move Federation lub więcej takich typów. Dlaczego? Dlatego, że ubezpieczeniu stawki podlega kupon pojedynczy i akumulowany. Maksymalny zwrot może sięgnąć kwoty 200 zł przy założeniu, że zakład zostanie postawiony za 228 zł.

Bonus Betclic na Move Federation w kilku krokach:

 1. Załóż konto na stronie betclic.pl wpisując kod promocyjny ZAGRANIE
 2. Zaloguj się do bukmachera i zrób wpłatę
 3. Przygotuj zakład bez ryzyka na mecze Move Federation
 4. Postaw kupon i poczekaj na wyniki
 5. Gdy nie uda ci się trafić – otrzymasz od Betclic zwrot stawki

W Betclic cashback podlega obrotowi, co przypomina promocję, która jest w Fortunie. Jeśli chodzi o ofertę Betclic, to odebrany bonus trzeba obrócić raz na kuponie z kursem minimalnym 2.14. Gdy uda ci się to zrobić, to dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto w banku. Przed tym jednak powinieneś zweryfikować dane osobowe.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze