Move 1 typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Gdzie obstawiać Move 1?

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Typy i kursy na Move 1. Gdzie obstawiać pierwszą galę Move Federation? O wszystkim przeczytasz w poniższym tekście, gdzie dokładnie analizujemy spotkania tej gali. Freaki przeniosły się ze sportów walki do piłki nożnej, a pierwsza gala tej federacji odbędzie się na Arenie Gliwice – dobrze nam znanej z freak fightów hali sportowej na Śląsku.

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Team Tromba – Team WK

Dzisiejszą analizę zaczniemy od zestawienia dwóch drużyn, które darzą się sympatią i szacunkiem. Po jednej stronie stanie Team Tromba, złożony z Kuby Nowaczkiewicza, Jakuba Bireckiego, Krystiana Maciaszyka, Kamila Chwastka (PoczciwyKrzychu), Jakuba Pateckiego (Patec) oraz Mateusza Trąbki (Tromba). Rywalem zespołu byłych członków Ekipy będzie grupa Warszawski Koks, do której Owca wybrał Mateusza Zakrzewskiego, Damiana Deję, Roberta Orzechowskiego (Robur), Pawła Sikorę oraz Pawła Janika.

Faworytem bukmacherów jest zespół Tromby, ale wcale nie byłbym taki pewien tego, że to on akurat wygra. Pamiętaj, że rozgrywka jest na zasadach Move, a to oznacza, że boisko będzie mniejsze, w kształcie elipsy, a spotkanie nie będzie trwało 90, tylko 20 minut. Do tego zdobycie gola będzie punktowane w odpowiedni sposób:

  • jeden punkt za bramkę zdobytą nogą lub głową, lub za gola po rzucie karnym, rzucie wolnym pośrednim albo rzucie wolnym bezpośrednim,
  • dwa punkty za bramkę po strzale z dystansu tj. z drugiej połowy boiska,
  • trzy punkty za bramkę po tzw. super move, czyli po przewrotce, szczupaku lub nożycach.

Co obstawiać?

Uważam, że wcale wygrana Teamu Tromby nie musi być taka prosta. WK na pewno przeważa fizycznie, a że boisko jest małe, to właśnie może być dość ważny aspekt. Do tego kondycyjnie Warszawskie Koksy także na pewno lepiej wypadną. Drużyny mogą skorzystać z Superzawodników, ale nie mają stałych zmian, więc zamiast stawiać tutaj na to, kto wygra, poszedłbym w stronę zakładu na “zdobycie gola po tzw. Super Move – NIE”. Kurs to aż 1.85, a trudno mi wyobrazić sobie, żeby którykolwiek z zawodników był na tyle utalentowany, aby było go stać tutaj na zwycięstwo.

Zdobycie gola po Super Move - NIE
Kurs: 1.85
Zagraj!

Team Boxdel – Team Gola

Drugim meczem, który zobaczymy tego wieczoru, będzie starcie Team Boxdel i Team Gola. W przypadku starcia włodarzy FAME MMA, którzy ewidentnie bardzo blisko współpracują ze Spotlight (organizatorem Move Federation), jestem zdania, że to zespól Boxdela wygra. Dlaczego tak twierdzę? Wystarczy popatrzeć na składy tych drużyn:

  • Team Boxdel: Boxdel, Sebastian Czajewski, Krzysztof Justyński (Justek Freestyle), Daniel Ostaszewski, Kuba Ulfik oraz Maciej Szymczak,
  • Team Gola: Gola, Jakub Fias, Adrian Medusa Salamon, Jakub Żak, Paweł Tyburski oraz Rafał Pasterna.

Gołym okiem widać, że to drużyna Boxdela prezentuje się znacznie lepiej i to pod każdym kątem. Nie dość, że przeważają fizycznie, to jeszcze posiadają znacznie lepsze umiejętności techniczne. Taki Justek prawdopodobnie będzie jednym z najlepszych zawodników na gali, nie licząc Supergraczy, wieć nie powinien mieć tutaj problemu z wykreowaniem przewagi swojej drużynie.

Co obstawiać?

Jak wspomniałem wyżej, jestem zdania, że to Team Boxdel sięgnie tutaj po wygraną lub padnie remis. Drużyna tego włodarza FAME MMA posiada po prostu więcej argumentów po swojej stronie. Gdyby kurs był niższy, niż proponowany przez Fortunę, to można byłoby przemyśleć value tego zakładu, ale mnożnik w wysokości 1.53 sprawia, że jest to świetna okazja!

Team Boxdel wygra lub padnie remis (1/0)
Kurs: 1.53
Zagraj!

Team X – Team Natsu World

Dysproporcja w kursach bukmacherskich na mecz Team X – Team Natsu World jest bardzo duża. Z jednej strony mogłoby mnie to dziwić, gdyby nie fakt, na jakie składy zdecydowały się obie panie kapitan. Wystarczy tylko porównać Team X, do którego Monika Kociołek wybrała Patrycje Mołczanow, Cezarego Czaro Nykla, Kubę Tutu, Bartka Szydlika oraz Klaudię Sadownik, a w Natsu World znajdziemy: Paulinę Hornik, Boskiego Oskiego, Sebastiana Wiśniewskiego, Nikolę Nowak oraz Pietras.

Co obstawiać?

Różnicę widać gołym okiem, na korzyść oczywiście Natsu World i taki Boski Oski, Wiśniewski czy Pietras mogą w prosty sposób przechylić szalę na korzyść Team Natsu World. Bukmacher wygraną Natsu i jej ekipy wycenia na 1.35, więc ja taki typ dodaje właśnie na kupon. Mój wybór jest podyktowany przekonaniem, że to Natsu i jej ekipa mają lepsze umiejętności!
 
Team Natsu World wygra mecz
Kurs: 1.35
Zagraj!

Team Bungee – Team Crusher

Ostatnie spotkanie w zestawieniu dostępnym w Fortunie to rywalizacja Team Bungee z Team Crusher. Tutaj na starcie warto zaznaczyć, że Crusher (Błoński) zebrał o wiele lepszą ekipę i to widać po prostu na samym papierze. Kacper do drużyny wybrał Czarka Czaruje, Macieja Turskiego, Piotra Szczurka, Anzora Azhieva oraz Adriana Polaka. Po drugiej stronie boiska zobaczymy z kolei Jakuba Rokickiego, Bartka Konczyka, Dominika Cybulskiego, Dawida Rzeźnika oraz Miłosza Marcinkowskiego.

Co obstawiać?

Wydaje się, że Błoński zebrał ekipa, która nieco bardziej ogarnia, jak prosto kopnąć piłkę. Czarek Czaruje, Turski czy Anzor coś tam potrafią, czego o zespole Bungee nie można powiedzieć. Widać to zresztą po kursach, gdyż na Team Crusher mnożnik na wygraną to 1.45 i to też dodaje do kuponu, który finalnie prezentuje się tak:

kupon fortuna move 1

fot. Pressfocus

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze