Motor Lublin – Wisła Puławy: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 13.11.2021

zawodnik Motoru w trakcie meczu
W ten weekend będziemy mogli oglądać mecze w drugiej lidze. Jednym ze spotkań w tej klasie rozgrywek będzie rywalizacja Motoru Lublin z Wisłą Puławy. Na papierze Motor jest faworytem, ale czy przełoży to też na boisko? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz w TV i czy będzie stream online!

Motor Lublin – Wisła Puławy – gdzie oglądać dzisiaj?

Motor Lublin dzisiaj podejmować będzie na własnym stadionie Wisłę Puławy. Obie ekipy dotychczas prezentowały przyzwoity futbol, ale to jednak gospodarze lepiej wypadają na papierze. Przez wiele osób są stawiani w roli faworytów i tak też to powinno wyglądać podczas meczu. Warto na pewno sprawdzić, gdzie można obejrzeć mecz, a także zerknąć bonus w eWinner, z którym dostaniesz dostęp do Canal+ Online.

Motor Lublin – Wisła Puławy: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie pomiędzy Motorem Lublin a Wisłą Puławy będzie do obejrzenia za darmo w TVP SPORT. To jedyna stacja, która bez opłat pokaże właśnie rywalizację tych drużyn. Stream będzie także w internecie, więc możesz oglądać online.

Motor Lublin – Wisła Puławy: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Motoru z Wisłą? Tutaj mamy dobrą wiadomość, bowiem TVP SPORT pokazuje spotkania także w TV. Do tego warto wspomnieć, że partnerem drugiej ligi jest eWinner, a co za tym idzie, możesz liczyć na ciekawe zakłady na to spotkanie. Przy okazji dzięki naszej współpracy z bukmacherem zgarniesz dostęp na 30 dni do Canal+ Online. W ramach tego możesz oglądać wiele wydarzeń sportowych, w tym polskie ligi, czy zagraniczne zmagania!

baner od ewinner do voucher na Canal+

Motor Lublin – Wisła Puławy: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online ze spotkania Motoru z Wisłą? Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, spotkanie będzie pokazywane w TVP SPORT. Zaopatrz się w bonus od eWinner i obstawiaj mecz, żeby zwiększyć emocje z kibicowania!

Motor Lublin – Wisła Puławy: zapowiedź meczu

Motor Lublin ma trudną sytuację w tabeli. Jest dopiero na 10 miejscu i do siódmej Wisły traci trzy oczka. Dzisiejsze spotkanie to więc świetna okazja, żeby zniwelować stratę do TOP 7. Warto zapoznać się tutaj z kursami bukmacherskimi i zdecydować, co obstawić z bonusem od eWinner:

Zdjęcie: Wojciech Szubartowski / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Motoru z Wisłą?

Spotkanie tych ekip będzie pokazywane w Polsat Box Go!

O której Motor zagra z Wisłą?

Mecz tych drużyn zaplanowany został na godzinę 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze