Motor Lublin – Termalica Nieciecza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.02.2024

Piłkarz Motoru przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Motor Lublin – Termalica Nieciecza? Niemalże jak co sezon, tak i w tych rozgrywkach walka o awans do PKO BP Ekstraklasy jest niezwykle ciekawa i zacięta. Udział w niej biorą między innymi zespoły Motoru i Termalici. Mecz tych drużyn zapowiada się więc bardzo interesująco, a ja w poniższym tekście wyjaśnię jak i gdzie oglądać go na żywo. Zapraszam więc do lektury.

Motor Lublin – Termalica na żywo w TV

W sobotę na polskich boiskach w Fortuna 1. Lidze odbędą się 3 potyczki, a starcie Motoru z Termalicą zapowiada się co najmniej ciekawie! Wszak obydwa kluby mają ambitne cele i szczególnie Motor może mówić o bardzo dobrej rundzie jesiennej. Sam mecz zaplanowany został na 24. lutego 2024 roku i rozpocznie się dokładnie o godzinie 17:30. Często mecze zaplecza Ekstraklasy pokazywane są na żywo w TV i podobnie będzie w tym przypadku, bo to starcie zostanie wyemitowane na Polsat Sport Extra. Warto również rzucić okiem na aktualne kursy bukmacherskie dotyczące rywalizacji w Lublinie:

Motor Lublin – Termalica, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro temat transmisji w TV mamy za sobą, to przejdźmy do kolejnego zagadnienia w kontekście transmisji, a zatem do streamów online w Internecie. Również w taki sposób jesteśmy w stanie oglądać potyczki Fortuna 1. Ligi, a to związane jest z faktem, że prawa transmisyjne do tych rozgrywek są w rękach telewizji Polsat. Na stronie Polsat Box Go znajdziemy więc wszystkie mecze ligowe, a w tym rywalizację Motoru Lublin z Termalicą Nieciecza. Niestety nie mówimy tu o darmowej opcji, bo streamy online w Polsat Box Go wymagają zakupu miesięcznego pakietu. Darmowe transmisje w sieci znaleźć można natomiast chociażby w Fortuna TV.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Termalica?

Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z treścią tego artykułu macie już wiedzę na temat tego, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę. Akurat rywalizacja Motoru z Termalicą będzie dostępna zarówno w TV, jak i w formie streamu online. Obydwie te opcje udostępniane są przez telewizję Polsat, bo jest ona oficjalnym wydawcą rozgrywek zaplecza Ekstraklasy. Pozostało mi więc życzyć możliwie najciekawszej batalii w Lublinie i jak największych emocji w sobotę!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze