Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Motor Lublin – Sokół Ostróda? Na to pytanie odpowiemy niżej, gdzie dokładnie tłumaczymy kwestie z tym związane. Gospodarze niewątpliwie są tutaj faworytami, co zresztą widać po kursach bukmacherskich, ale na pewno nie mogą zlekceważyć gości, jeżeli chcą wygrać!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Motor Lublin – Sokół Ostróda, gdzie oglądać

W niedzielę w drugiej lidze dojdzie do spotkania Motoru z Sokołem, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe, ponieważ Motor dalej ma o co grać. Sokół na pewno już spadnie z ligi, ale za to ekipa z Lublina może jeszcze stracić czwartą pozycję, czego zdecydowanie wolałaby uniknąć. Bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zapowiada się więc na bardzo ciekawe i warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie.

Motor Lublin – Sokół Ostróda, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Motor Lublin – Sokół Ostróda to dobrze trafiłeś, gdyż mamy informacje, o tym jak możesz obejrzeć ten mecz za darmo. To spotkanie będzie pokazywane w Canal+ Online. Jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do niej. Pamiętaj, że posiada ona swoją aplikację na telewizor!

Motor Lublin – Sokół Ostróda, transmisja na żywo za darmo

Transmisję online z meczu Motor Lublin – Sokół Ostróda będziesz mógł obejrzeć dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner. Za rejestrację u tego operatora dostaniesz możliwość odebranie voucheru, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest proste, co też pokazujemy niżej, a przy okazji możesz zgarnąć bonusy w eWinner.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online

Motor Lublin – Sokół Ostróda, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Motor Lublin – Sokół Ostróda w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy, a trochę ich jest, ponieważ jest ona dostępna także na telefonach i tabletach. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online.

Motor Lublin – Sokół Ostróda, szanse na zwycięstwo

Na sam koniec możemy zastanowić się, kto może wygrać to stracie. Patrząc na kursy bukmacherskie, to większe szanse na wygraną ma Motor Lublin, co akurat nas nie dziwi, ale trzeba pamiętać, że może tutaj dojść do sporej niespodzianki!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:37.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Motor - Sokół?

Starcie Motoru z Sokołem możesz obejrzeć w Canal+ Online!

O której Motor zagra z Sokołem?

Rywalizacja tych drużyn została zaplanowana na godzinę 17:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze