Motor Lublin – Resovia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.11.2023

Piłkarz Motoru z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Motor Lublin – Resovia? Stawka w górnej tabeli Fortuna 1. Ligi jest do prawdy bardzo wyrównana, a punktowe różnice minimalnie. Motor Lublin w sobotę będzie chciał zbliżyć się do ligowej czołówki, a zmierzy się z przedstawicielem dolnej strefy, a więc z Resovią. Gdzie i w jaki sposób to starcie będzie można zobaczyć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Motor Lublin – Resovia na żywo w TV

W sobotę na polskich boiskach w Fortuna 1. Lidze odbędą się 3 potyczki, a starcie Motoru z Resovią zapowiada się co najmniej ciekawie! Wszak obydwa kluby mają ambitne cele i szczególnie Motor może mówić o dobrym początku kampanii. Sam mecz zaplanowany został na 25. listopada 2023 roku i rozpocznie się dokładnie o godzinie 19:15. Często mecze zaplecza Ekstraklasy pokazywane są na żywo w TV, jednak w tym przypadku tego rodzaju transmisji nie znajdziemy na żadnym programie. Warto natomiast rzucić okiem na aktualne kursy bukmacherskie dotyczące rywalizacji w Lublinie:

Motor Lublin – Resovia, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy teraz do kwestii streamów online, a więc informacji, że to spotkanie będzie do zobaczenia w Internecie! Prawa transmisyjne do meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat, zatem także ten mecz zostanie wyemitowany na stronie internetowej tego operatora. Niestety dostęp do transmisji online nie będzie darmowy, gdyż należy uprzednio wykupić pakiet Polsat Box Go. Jeśli jesteście kibicami polskiej piłki, to na pewno warto będzie jednak skorzystać z takiej oferty.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Resovia?

W przypadku meczów Fortuna 1. Ligi niekiedy mamy do czynienia z sytuacją, w której spotkania tych rozgrywek pokazywane są wyłącznie w Internecie. I podobnie jest jeśli mówimy o rywalizacji Motoru Lublin z Resovią, ponieważ starcie 16. kolejki zobaczymy tylko i wyłącznie w Polsat Box Go. Jest to oczywiście legalne i bezpieczne źródło, jednak niestety za dostęp trzeba będzie parę złotych zapłacić. Ze swojej strony mogę polecić transmisje bukmacherów, gdyż tam również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo na tę sobotę. Powodzenia i masy emocji podczas starcia w Lublinie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze