Motor Lublin – Polonia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.03.2024

Piłkarz Motoru dośrodkowujący

Gdzie oglądać Motor Lublin – Polonia Warszawa? W sobotę na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce dojdzie do 3 batalii, a jedną z nich będzie konfrontacja dwóch beniaminków. O rywalizacji Motoru z Polonią i dostępnych opcjach obejrzenia jej na żywo przeczytacie w tym tekście. Zapraszam do zerknięcia, gdzie oglądać tę potyczkę 23. kolejki Fortuna 1. Ligi!

Motor Lublin – Polonia Warszawa na żywo w TV

Pomimo iż zarówno Motor, jak i Polonia są nowicjuszami w Fortuna 1. Ligi, obecnie dzieli je przepaść. Motor walczy o niespodziewany awans do Ekstraklasy, zaś Polonia znajduje się w strefie spadkowej i nie wygrała od 10 kolejek! Mimo to batalia w Lublinie zapowiada się bardzo ciekawie i wielu fanów polskiej piłki klubowej zechce obejrzeć ją na żywo. Start spotkania został wyznaczony na 9. marca 2024 roku i godzinę 15:00. Jeśli chodzi o transmisję w TV, to mam kiepską informację, ponieważ meczu tego nie znajdziemy niestety na żadnym kanale telewizyjnym. Będzie można natomiast korzystać z bezpiecznego i legalnego streamu online, o którym więcej powiem już za moment!

Motor Lublin – Polonia Warszawa, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Powyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na rywalizację dwóch beniaminków Fortuna 1. Ligi. Teraz natomiast przechodzę do tematu streamów online, ponieważ w taki sposób będzie już można obejrzeć Motor – Polonia na żywo i legalnie. W chwili obecnej prawa transmisyjne do meczów zaplecza Ekstraklasy posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie spotkania pokazywane są na żywo w TV, o tyle każdy z meczów znajdziemy w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Nieco gorszą informacją jest konieczność zapłacenia za taką usługę.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Polonia Warszawa?

W przypadku meczów Fortuna 1. Ligi niekiedy mamy do czynienia z sytuacją, w której spotkania tych rozgrywek pokazywane są wyłącznie w Internecie. I podobnie jest jeśli mówimy o rywalizacji Motoru Lublin z Polonią, ponieważ starcie 23. kolejki zobaczymy tylko i wyłącznie w Polsat Box Go. Jest to oczywiście legalne i bezpieczne źródło, jednak niestety za dostęp trzeba będzie parę złotych zapłacić. Ze swojej strony mogę polecić sprawdzenie gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę – również w kontekście innych meczów rozgrywek. Powodzenia i masy emocji podczas starcia w Lublinie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze