Motor Lublin – Arka Gdynia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.04.2024

Piłkarz Motoru w biegu z piłką

Gdzie oglądać Motor Lublin – Arka Gdynia? Już drugie spotkanie 27. kolejki Fortuna 1. Ligi powinno być znakomitym widowiskiem. Mowa tu o rywalizacji Motoru Lublin z liderem, czyli Arką Gdynia. W poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Motor Lublin – Arka Gdynia na żywo w TV

Rywalizacja Motoru z Arką będzie drugim meczem 27. serii gier Fortuna 1. Ligi, a jednocześnie jednym z największych hitów całej kolejki! Mówimy tu przecież o rywalizacji znakomitego beniaminka, który obecnie zajmuje 4. lokatę w lidze z liderem zmagań! Samo starcie rozpocznie się 12. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30. Jeżeli chodzi o możliwość obejrzenia tego meczu w TV, to taka opcja będzie oczywiście dostępna. Odpowiednią transmisję odszukamy na Polsat Sport Extra! A jak wyglądają wyliczenia i kursy bukmacherów na szlagier 27. kolejki Fortuna 1. Ligi?

Motor Lublin – Arka Gdynia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście wielkimi fanami transmisji meczów w TV, to oczywiście mecz Motoru Lublin z Arką Gdynia będzie można również oglądać na żywo w Internecie! Coraz większą ilość spotkań piłkarskich można śledzić właśnie w sieci, a w przypadku spotkań Fortuna 1. Ligi z pomocą przychodzi Polsat Box Go. Na tej platformie znajdziemy wszystkie mecze zaplecza Ekstraklasy, a więc również piątkową batalię w Lublinie. Minusem jest natomiast fakt, że dostęp do wspomnianej platformy nie jest darmowy, a miesięczny pakiet z meczami Fortuna 1. Ligi kosztuje obecnie 40 PLN. Jeżeli regularnie oglądacie spotkania tych rozgrywek, to taki zakup może Wam się opłacić!

Gdzie oglądać Motor Lublin – Arka Gdynia?

Jeżeli dotychczas nie wiedzieliście, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to mam nadzieję, że ten artykuł rozjaśnił Wam nieco sytuację. Hitowe starcie Motoru z Arką będzie dostępne zarówno w formie transmisji w TV, jak i legalnego streamu online w Internecie. Niestety za drugą z wymienionych opcji trzeba będzie zapłacić, lecz w dobie dzisiejszych czasów nie jest to nic nowego. Ostatecznie sam mecz zapowiada się doskonale i trzymam kciuki, aby faktycznie takim się okazał, oraz dostarczył masy emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze