Monza – Verona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.02.2024

Davide Faraoni, Georgios Kyriakopoulos

Gdzie oglądać mecz Monza – Verona? Jednym z meczów 24. kolejki Serie A będzie rywalizacja Monzy z Veroną. Jeśli chciałbyś prześledzić ten pojedynek, przeczytaj poniższy tekst i zobacz, gdzie jest dostępny jego stream online oraz transmisja TV.

Monza – Verona, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Monzy z Veroną odbędzie się 11 lutego 2024 o godzinie 15:00 na Stadio Brianteo. Gospodarze uchodzą za delikatnych faworytów tego pojedynku, wszak są oni zespołem ze środkowej części stawki, podczas gdy ekipa z Werony znajduje się w strefie spadkowej. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek, ponieważ ciekawi Cię jego wynik, transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 2. Zobacz też, gdzie oglądać ligę włoską przez internet.

Monza – Verona: transmisja i stream online za darmo

Wspomniane starcie możesz obejrzeć w aplikacji mobilnej STS, gdzie dostępna jest bogata oferta transmisji internetowych. Jakie warunki należy spełnić, by móc cieszyć się dostępem do streamów w ramach STS TV? Zobacz:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj minimum jeden kupon w ciągu doby
  4. Ciesz się dostępem do streamów w STS TV
  5. Transmisje dostępne będą w aplikacji mobilnej

Gdzie oglądać Monza – Verona?

Mecz Monza – Verona obejrzysz w STS TV. U tego operatora dostępne są streamy online meczów z wielu ciekawych lig, rozgrywek pucharowych, jak również innych dyscyplin sportu. Oferta transmisji jest zatem niezwykle bogata i zdecydowanie warto jest z niej korzystać. Zachęcam przy okazji do odebrania zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Aby to zrobić, załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odzyskaj pieniądze w przypadku porażki. Zwrócone środki trafiają na saldo główne. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Paola Garbuio/ LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze