Montpellier – Nice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.11.2023

Jordan Ferri, Nicolas Pepe

Gdzie oglądać mecz Montpellier – Nice? W piątek wieczorem w Ligue 1 rozegrany zostanie mecz pomiędzy Montpellier a Niceą. Jeżeli chciałbyś prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Montpellier – Nice, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Montpellier a Niceą rozegrany zostanie 10 listopada 2023 o godzinie 21:00 na Stade de la Mosson. W tym starciu zdecydowanymi faworytami bukmacherów będą goście, którzy w tym sezonie nie przegrali jeszcze ani jednego meczu ligowego i liczą na to, że uda im się podtrzymać serię udanych gier. Jeśli chciałbyś prześledzić ten pojedynek w TV, jego transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport 5 oraz Eleven Sports 2.

Montpellier – Nice: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć też w STS TV, gdzie dostępne są streamy online wszystkich starć Ligue 1. Jak uzyskać do nich dostęp? Sprawdź:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się dostępem do STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Montpellier – Nice?

Mecz Montpellier – Nice obejrzysz w STS TV. U tego operatora można śledzić zmagania Ligue 1 oraz wielu innych ciekawych rozgrywek ligowych i pucharowych. Streamy dostępne są w aplikacji mobilnej STS. Jeśli jesteś typem gracza, który lubi obserwować typowane przez siebie miecze, to STS powinien kazać się dla Ciebie dobrym wyborem. Zachęcam przy okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka dla nowych graczy. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze