fot. Marcin Karczewski

Dziś piątek, więc powinniśmy oglądać zmagania w PGE Ekstralidze. Niestety w planie nie ma jednak meczów ligowych, lecz będziemy świadkami turnieju indywidualnego, w którym spotka się 16. najlepiej punktujących zawodników. Zawody odbędą się na Motoarenie w Toruniu. Czy będzie to dla kogoś handicapem? Czy Bartosz Zmarzlik obroni kolejny raz tytuł? Czy Dzika Karta to czarny koń? Czy wygra Polak? Mam nadzieję, że zobaczymy dużo walki i świetne ściganie, ponieważ stawka jest jeszcze lepsza niż w Grand Prix! Zaczynamy o 19:30 i do tego gramy dubelka. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia bonusów w Forbet!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

IMME im. Zenona Plecha w Toruniu

Piątek, 18.06.2021 – 19:30

Przed nami bardzo ciekawe zawody, w których wystąpi sama śmietanka światowego żużla. Od razu na wstępie trzeba zaznaczyć, że w takim jednodniowym turnieju jak ten, w którym będą mierzyć się sami najlepsi zawodnicy, może wygrać każdy. Nie ma tutaj zdecydowanego faworyta. Uważam, że będzie tutaj decydowała dyspozycja dnia, a tego przewidzieć nie można. Ja jednak zdecydowałem się zaproponować Pawła Przedpełskiego, który moim zdaniem powinien być lepszy od Jacka Holdera.

Dwójka zawodników jeździ na co dzień właśnie w Apatorze Toruń, także owal znają bardzo dobrze. Paweł występuje dziś jako zawodnik, który dostał dziką kartę. Moim zdaniem może być to czarny koń turnieju, ponieważ ma świetny numer startowy, jedzie u siebie a ostatnio jego forma jest na wysokim poziomie. Na dzień dzisiejszy jest 17. zawodnikiem PGE Ekstraligi a Jack 14. Tak jak wspominałem, będzie tutaj decydować głównie dyspozycja dnia, ponieważ są to zawodnicy z podobnymi umiejętnościami. Na korzyść Przedpełskiego jest jednak numer startowy 1. Oznacza to, że pojedzie dwa razy w czerwonym kasku. Dodatkowo zobaczymy go w każdym biegu po równaniu, tak więc będzie musiał obserwować jakie prace torowe są wykonywane w przerwach. Już w pierwszym wyścigu zmierzy się z Jackiem Holderem, który stanie obok jego lewego łokcia w niebieskim kasku. Patrząc na to jakie starty ma Paweł, uważam, że Kangur nie zamknie go do małej, co spowoduje, że przegra indywidualny pojedynek z Polakiem. Dodatkowo pojedzie z Mateuszem Cierniakiem oraz Patrykiem Dudkiem, czyli zawodnikami, którzy mogą namieszać. Jednak 3 punkty dla Pawła  pierwszym wyścigu dałyby mu dużą pewność siebie na kolejne. Mam nadzieję, że właśnie tak się stanie i potwierdzi dobrą dyspozycję na zawodach indywidualnych. Ostatnio wygrał półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie zdobywając 14 oczek. Był niesamowicie szybki, dlatego chciałbym obaczyć powtórkę na jego domowym torze. Oczywiście dziś będzie o wiele ciężej, ponieważ zawodnicy, z którymi będzie się mierzyć są o dwa poziomy wyżej, lecz liczę na dobre ściganie i zadowalający wynik.                  

forBet
1.65
P. Przedpełski lepszy od J. Holdera

zuzel

IMME im. Zenona Plecha w Toruniu

Drugi typ będzie bardziej odważny, ponieważ pod lupę bierzemy parę Emil Sajfudtinov – Patryk Dudek. Tutaj stawiam na underdoga, czyli Polaka. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.30. Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony, aż tak wysokim mnożnikiem na Patryka. Fakt, ten sezon nie jest jego życiowym, lecz co trzeba powiedzieć o Emilu, który ma chyba najgorszy rok od kilku lub kilkunastu lat? Nie idzie mu nic, a jeżeli wygrywa to sam mówi, że strasznie się męczy i nie jest to tak jak powinno być. 

Na ten moment Duzers pokazuje lepszy speedway i przede wszystkim lepiej punktuje. Dodatkowo ma więcej jazdy, ponieważ występuje w Szwecji. W PGE Ekstralidze jego średnia biegowa wynosi 2,18 a Emila 2,068. Tak naprawdę patrząc na Rosjanina to i tak jest wysoka, ponieważ jest strasznie wolny. Nawet w ostatnim spotkaniu, gdy jechał u siebie w Lesznie to wychodził spod taśmy jako pierwszy, lecz na mecie przyjeżdżał najczęściej trzeci. Jest to prawdopodobnie spowodowane silnikami, z których nie jest zadowolony. Dodatkowo niecały miesiąc temu zakończył współpracę z tunerem Ashley’em Holloway’em. Był to duży wstrząs na rynku tunerów, ponieważ Sajfudtinov był z nim związany długi okres czasu. Myślę, że jego słaba forma w meczach jest również spowodowana tym faktem. 

Jeżeli Emil jest zagubiony i nie może sobie poradzić w meczach ligowych (ostatnie wyniki to: 7pkt, 8pkt, 4pkt) to jakoś nie widzę tego, aby akurat dzisiaj poradził sobie z takimi petardami jak Bartek Zmarzlik, Mikkel Michelsen, Artem Laguta czy Janusz Kołodziej. Z Dudkiem spotkają się w ostatniej odsłonie dnia. Patryk wystartuje z pola D a Emil z B. Trzeba jednak pamiętać, że po 3 biegach powinno być już odsypane, więc dla Patryka start przy bandzie będzie jak marzenie, co uważam, że wykorzysta. Reasumując, kurs 2.30 na Dudka jest moim zdaniem lekko przestrzelony, dlatego próbujemy underdoga. Obaj panowie nie mają najlepszych sezonów, lecz mimo wszystko, Patryk pokazuje się z lepszej strony. Dodatkowo, trzeba przypomnieć, że nie jest stałym uczestnikiem Grand Prix, dlatego wygrana w takim turnieju byłaby ogromnym plusem.

forBet
2.30
P. Dudek lepszy od E. Sajfudtinova

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze