Po dniu przerwy wracam do typowania sportowych zmagań i mam nadzieję, że będzie to powrót w niezłym stylu. Sytuacja do tego przyjazna, gdyż wybrałem trzy ciekawe, piłkarskie spotkania, które mogą nam dać niezły zysk. Najpierw, w nocy, lecimy do Aruby, gdzie w tamtejszej najwyższej klasie rozgrywkowej odbędzie się mecz La Fama z Britannia. Nad ranem meldujemy się w Australii, gdzie zobaczymy finał zmagań kobiecej W-League pomiędzy Melbourne City a Sydney FC. Dopełnieniem tripla będzie już poranny mecz towarzyski szwedzkich ekip. O godzinie 10:00 Eslovs podejmie u siebie Hogaborgs. Różnorodność spotkań jest duża, ale kwota wygranej do małych też nie należy, dlatego warto zagrać ten kupon za większą stawkę.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1500PLN

1500 PLN od depozytu + 20 PLN freebet + 50 PLN karnet kibica + 20 PLN sporty wirtualne

La Fama – Britannia

21.03.2020r. godz. 01:00

Zaczynamy analizowanie od meczu, który rozpocznie się jako pierwszy i będzie to rywalizacja na Arubie. Zmierzą się ze sobą zespoły z dolnej części tabeli, a właściwie z ósmego i dziewiątego miejsca na 10 drużyn, co pokazuje, że nie będzie to mecz na najwyższym poziomie. Fakt, że zespoły nie są najlepsze w swojej lidze, nie oznacza, że nie będzie tam emocji i zwłaszcza bramek. Przecież te drużyny tracą do 4. miejsca zaledwie 3 i 4 punkty. Ja w starym stylu skupiam się tutaj na bramkach i trzeba przyznać, że jest to liga dość overa. Wystarczy napisać też, że drużyna gospodarzy ma średnią 3,9 bramek, natomiast przyjezdni 3,5 bramek na mecz. Pokazuje to, że wesoły futbol na Arubie to podstawa i po prostu trzeba na tym skorzystać. Ciekawym faktem jest też to, że żadna z drużyn nie jest chłopcem do bicia, bilanse obu ekip są prawie równe, co pokazuje, że potrafią nieźle grać w ofensywie, ale w obronie już trochę słabiej. Ciężko wskazać tutaj faworyta, ale mamy dobre argumenty za bramkami i tak też trzeba pójść. Wybieram na ten mecz over 2,5, gdyż przy takiej średniej nie ma innej opcji, jak 3 gole w tym meczu. Owszem, zdarzały im się spotkania, gdzie tych goli było mniej, ale obie na równym poziomie i powinno być sporo okazji. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami padł wynik 2:1 dla dzisiejszych gości i myślę, że te 3 bramki to absolutne minimum, jakie zobaczymy tej nocy.

Moja propozycja; over 2,5

Kurs: 1,61

Melbourne City – Sydney FC

21.03.2020r. godz. 05:30

Przechodzimy już do drugiego spotkania, a właściwie przelatujemy, gdyż z Aruby musimy trafić do Australii, gdzie kobiety rozegrają finał ligi australijskiej W-League. W tym spotkaniu mamy wyraźnego faworyta i jest nim ekipa z Melbourne. Zawodniczki z Melbourne nie miały żadnych problemów, żeby wygrać ligę w sezonie zasadniczym. Zajęły pierwsze miejsce z przewagą 11 punktów nad drugim w tabeli miejscowym rywalem. Dopiero na trzecim miejscu znalazły się dzisiejsze rywalki, które straciły aż 12 punktów. Pokazuje to dość dobitnie, że przewaga jest dość sporo i można spodziewać się pewnego zwycięstwa zawodniczek z miasta, gdzie rozgrywa się Australian Open w tenisie ziemnym. Melbourne pokazały też ogromną siłę już w półfinale play-offów, w których pokonały aż 5:1 czwartą ekipę sezonu zasadniczego. Piłkarki Sydney FC aż tak rewelacyjnie nie spisały się w półfinale, ale wygrywając 1:0 z Melbourne Victory zameldowały się w finale. Sprawiły wówczas sporą niespodziankę, ale sądzę, że w finale już takiej nie zobaczymy. Wiadomo, że walka o tytuł toczy się swoimi prawami, dlatego też trzeba być ostrożnym. Ja w tym meczu widzę jednak bramki, gdyż od momentu padnięcia pierwszej bramki nie będzie już kalkulacji. Tej pierwszej można spodziewać się dość szybko, gdyż przewaga na korzyść gospodyń powinna być duża, dlatego spokojnie podchodzę do tego typu. Zawodniczki Sydney będa musiały się nie tylko bronić, ale też skutecznie atakować, jeśli marzą o sensownym wyniki, dlatego stawiam na otwarty mecz od pewnego czasu. Jestem przekonany, że okazji będzie mnóstwo i jeśli nie zawiedzie skuteczność, to 3 bramki możemy zobaczyć nawet do przerwy. Poprzednie pojedynki obu ekip wyglądały dość spokojnie, jednak na 5 ostatnich bezpośrednich starć, trzy zakończyły się 3 bramkami lub większą ilością. Jestem bardzo spokojny o ten typ, będę zdziwiony, jeśli nie padną tu bramki, dlatego pewnie idziemy w over 2,5.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,39

Eslovs – Hogaborgs

21.03.2020r. godz. 10:00

Kupon kończymy już na starym kontynencie, a dokładnie w Szwecji, gdzie nadal możemy zobaczyć mecze towarzyskie klubów z niższych lig, które szykują się do sezonu. Jutrzejsze spotkania ma swojego wyraźnego faworyta i jest nim drużyna gospodarzy, która znajduje się prawdopodobnie poziom wyżej w szwedzkiej piłce. Piszę prawdopodobnie dlatego, że Hogaborgs spadli z 2. Dywizji 2 sezony temu i tak naprawdę nie wiadomo co się z nimi dzieje. Prawda jest jednak taka, że nie potrafili rok po roku wrócić, co pokazuję, że spadek nie był przypadkowy. Eslovs z kolei gra w na tym poziomie i utrzymali się. Nie można powiedzieć, że było to bardzo pewne utrzymanie, ale 2 lokaty powyżej strefy spadkowej. Ogólnie rzecz biorąc to jedna ze słabszych ekip w tamtej lidze, bilans bardzo kiepski i średnia goli na mecz to 3,7. Spora, ale podobną mogli pochwalić się piłkarze Hogaborgs, kiedy jeszcze występowali w tej lidze, gdyż mieli 3,8 bramek na mecz. Patrząc na mecze towarzyskie Eslovs w ostatnim czasie, to widzimy większość przegranych, jednak mierzyli się z ekipami nawet o ligę wyżej. Ze słabszymi poradzili sobie wygrywając na przykład 5:3. Rywale grali z amatorskimi ekipami, z czego jeden mecz przegrali dość wysoko, bo aż 1:4. Przewaga drużyny Eslovs powinna być widoczna, to oni będą głównie zdobywać bramki w tym meczu i myślę, ze trochę ich strzelą. Grają regularnie na wyższym poziomie, mają do czynienia z lepszymi ekipami i to może być kluczowe. Spodziewam się, że 3 bramki dla nich to minimum, niewykluczone, że zobaczymy ich nawet 4 czy 5. Być może goście także się dołączą do zdobywania trafień, dlatego dość pewnie zmierzam w niski over. Stawka w końcu większa, gdyż spodziewam się, każdy z tych trzech spotkań zakończy się rezultatem zgodnym z oczekiwaniami.

Moja propozycja: over 3

Kurs: 1,33

Zaloguj się aby dodawać komentarze