Niedziela, więc weekend dobiega końca…. ale to nie musi oznaczać końca rozrywki. Dzisiejsze zadanie znowu wymaga od Was trochę więcej wkładu niż jedno kliknięcie, ale w zamiana pięć osób może liczyć na freebety w wysokości 100 PLN! Mało? No to wyróżnieni będą częścią artykułu na Zagranie.   

Wejdź na Grupę Zagranie i sprawdź, czy udało Ci się zgarnąć CHOCO BETS za 14.  grudnia!

Misja na niedzielę, 15.12.2019: Rozrywkowa analiza!

Zakłady bukmacherskie, to już nie tylko zakłady sportowe. Firmy oferujące obstawianie coraz częściej proponują do typowania zdarzenia z polityki, kultury, kinematografii, programy telewizyjne czy wydarzenia społeczne! Już od kilku tygodni na naszym portalu możecie znaleźć zakładkę ROZRYWKA, gdzie analizujemy dla Was typy właśnie z poza sportowej oferty. No to co, teraz Wasza kolej. Gotowi?

Czego od Ciebie oczekujemy? Napisz analizę na wybrany przez siebie zakład na wydarzenie pozasportowe z oferty legalnych bukmacherów – jest z czego wybierać! Daj nam znać, co byś typował i dlaczego. Dla pięciu wyróżnionych 100 PLN do BETFAN oraz publikacja konkursowych analiz w tekście na Zagranie. Kilka zdań? Kilka akapitów? To już zależy od Was.. jak bardzo chcecie wyróżnić się na tle konkurencji w walce o 100 PLN;)

Analizy wysyłajcie na maila damian@adhoc.media wpisując w tytule „CHOCO BET od Zagranie za misję 15. grudnia”. Dodatkowo, w treści swojej wiadomości napiszcie poniższą formułkę, jeżeli chcecie, aby Wasze zgłoszenie było ważne i mogło być publikowane na Zagranie oraz napiszcie swoje imię i nazwisko.

Wyrażam zgodę na publikację treści mojego tekstu analizy do typu z zakładów bukmacherskich na portalu Zagranie.com.

<Wpisz swoje imię i nazwisko>

 

CHOCO BETS 15. grudnia:

➡️ Do zgarnięcia 5 x 100 PLN w bonusach do BETFAN oraz publikacja na Zagranie

➡️ Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, a chcesz wziąć udział w dzisiejszej zabawie, to możesz je założyć klikając w poniższy baner i używając kod promocyjny BETFAN, aby otrzymać specjalną ofertę powitalną

 

➡️ Napisz analizę na wybrany typ z szeroko pojętej rozrywki (sprawdź nasze teksty na pozasportowe zdarzenia w zakładce rozrywka) i wyślij go na mail damian@adhoc.media wpisując w tytule „CHOCO BET od Zagranie za misję 15. grudnia”. Aby wziąć udział w zabawie dopisz poniższą formułkę:

„Wyrażam zgodę na publikację treści mojego tekstu analizy do typu z zakładów bukmacherskich na portalu Zagranie.com.

<Wpisz swoje imię i nazwisko>”

➡️ Wygrywa pięć osób z najlepszą analizą

➡️ Ostatnie zgłoszenia do 16. grudnia, godziny 12:00

➡️ Konkurs 18+

➡️ Wyniki z laureatami pojawiają się w poniedziałek na Grupie Zagranie na Facebooku

Baner - skubiemy bukmachera