Wczoraj ENCE przejechało się po Spirit, Heroic po zaciętej bitwie okazało się lepsze od Vitality, jednak to nie koniec emocji związanych z ESL Pro League! Dziś znowu trzy spotkania przed nami, jednak w tej analizie połączę ze sobą dwa typy, jeden na CS: GO i jeden na kolejną rundę fazy play-off ligi LPL w League of Legends. LNG Esports ku zaskoczeniu wielu osób wyeliminowało już takie drużyny jak Sunning Gaming czy Top Esports, czyli dwóch uczestników zeszłorocznych Mistrzostw Świata. Czy RNG okaże się być kolejnym faworytem który ulegnie presji i nie poradzi sobie z underdogiem? Jeśli chodzi o ESL Pro League to przyjrzymy się bliżej spotkaniu Heroic – Ence, gdzie również ta teoretycznie słabsza drużyna idzie jak burza w ostatnich dniach. Dziś przed nami dzień faworytów czy jednak same niespodzianki?

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Royal Never Give Up – LNG Esports
19.08.2021 r. Godz. 11:00

To spotkanie rozpoczyna się już za godzinę, więc oczywiście rozpoczynamy od niego.  Wy natomiast możecie rozpocząć od kliknięcia w kod promocyjny STS, gdzie przeczytacie o warunkach i plusach wynikających z rejestracji z nami! Dopiero trzecia runda play-offów przed nami, a już wiemy, że w tym roku liga LPL wystawi zupełnie inną reprezentację na Mistrzostwa Świata niż w ubiegłym roku. Za dużą część tej wiadomości odpowiada oczywiście LNG Esports, które bez skrupułów rozprawiło się z Sunning, czyli zeszłorocznymi finalistami oraz Top Esports. Ich marzenia sięgają oczywiście dużo dalej, jednak na ich drodze stoi teraz drużyna Royal Never Give Up, czyli obecni mistrzowie MSI. Czy według mnie będziemy świadkami kolejnej niespodzianki i następny faworyt zostanie odesłany z kwitkiem przez drużynę Tarzana?

RNG jest bardzo ciekawą drużyną pod kątem oceny ich wyników w tym sezonie. Na wiosnę zdominowali zupełnie ligę notując bilans 14-2, wygrali MSI i nagle coś się zacięło. Start letniego splitu był dla nich fatalny, jednak druga połowa przyniosła równie nagłą zmianę w drugą stronę, bo RNG wygrało osiem na dziewięć ostatnich rozgrywanych spotkań, kończąc niespodziewanie swoją niesamowitą serię w ostatnim meczu sezonu zasadniczego. Byli oni po prostu nie do zatrzymania, a tak dobra seria pozwoliła im wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli, chociaż ich forma pod koniec splitu pozwalała twierdzić, że są obecnie najlepszą drużyną w całej lidze. Ostatecznie dwóch zawodników, Xiaohu i Ming zostali umieszczeni w drużynie sezonu i raczej nikogo to nie dziwiło. Czy więc mamy na co liczyć ze strony LNG w tym spotkaniu?

Według mnie drużyna Tarzana jest w stanie wygrać maksymalnie jedną mapę przeciwko RNG. Do tej pory pokonywali oni drużyny, które na papierze były od nich lepsze, jednak każda seria niespodzianek kiedyś się kończy, a RNG jest drużyną którą w drugiej fazie sezonu była nie do zatrzymania. Idealnie wpasowali się w metę, tempo gry, a ich zawodnicy są w genialnej formie. W przypadku LNG szczególnie wyróżnia się Tarzan oraz Icon, jednak tym razem będą mieć przed sobą prawdopodobnie najlepszego toplanera w lidze, genialnego supporta i resztę drużyny, która wcale od nich nie odstaje. RNG miało dużo czasu na odpoczynek, na przygotowanie się, na granie scrimów i dla mnie w tym momencie mają po prostu więcej argumentów w dłoni. Ich statystyki na przestrzeni sezonu zasadniczego też były lepsze od ich dzisiejszych rywali i według mnie to właśnie oni dziś będą cieszyć się z awansu do kolejnej rundy. Kurs na to, że LNG będzie w stanie wygrać maksymalnie jedną mapę jest bardzo dobry, więc dlaczego by z tego nie skorzystać, tak samo jak wy możecie skorzystać z zakładki bonus STS!

STS
1.75
Rng wygra z handicapem -1,5

Baner grupy typerskiej facebook

 

Heroic – Ence
19.08.2021 r. Godz. 16:45

Oczywiście zmieniamy dyscyplinę i przenosimy się do rozgrywek czternastego sezonu ESL Pro League! Złośliwi mówią, że fakt, że turniej jest rozgrywany online jest największym boostem dla Heroic, jednak odsuwając żarty na bok, nie można odmówić Duńczykom świetnego przygotowania do turnieju i idealnego trafienia z formą. Wczoraj był pierwszy mecz, gdy napotkali jakieś trudności, jednak mierzyli się z Vitality, czyli drugą drużyną w grupie. Ence, chociaż zaczęło od sromotnej porażki z francuzami, tak jednak w dwóch kolejnych spotkaniach przejechali się po rywalach jak walec. Która drużyna dziś ma większe szanse na przedłużenie swojej serii? Jeśli nie wiecie, co oferuje STS w swojej ofercie, to przeczytajcie opinie i informacje na ich temat!

Heroic wygrało wczoraj trzeci mecz z rzędu i oczywiście zajmują pierwsze miejsce w grupie A. Wygrana nie zapewni im jeszcze 100% szans na ostateczne zwycięstwo, jednak maksymalnie zwiększy te szanse. Ich najsilniejsze mapy to Nuke i Inferno, ale ze świetnej strony pokazali się również w meczach na Vertigo oraz Overpassie. Aktualnie ich bilans rundowy w tym turnieju wynosi +50, jednak duża częśc została oczywiście nabita przeciwko Bad News Bears, którzy wygrali jedynie pięć rund na przestrzeni dwóch map. Heroic aktualnie wydaje się wracać do swojej formy z poprzedniego sezonu Pro ligi, każde kolejne spotkanie wygląda lepiej w ich wykonaniu i pokazują to zarówno w meczach przeciwko słabszym drużynom, ale również w tych z tymi najlepszymi. Obecnie według mnie Heroic jest najlepszą drużyną w grupie A, a Vitality trzyma się tuż za nimi, a wczorajsze spotkanie idealnie to odzwierciedlało. Ence z pewnością ma ambicje na awans z grupy, jednak ja ustawiłbym ich na równi z Astralis, jednak dla mnie obie te drużyny stoją niżej niż obecne Heroic. Jeśli chodzi o bukmacherów, to STS stoi na czele naszego rankingu, chcesz zobaczyć dlaczego?

Ence z pewnością sprawiło wiele niespodzianek, jednak Heroic jest trudniejszym do zaskoczenia rywalem niż Astralis w obecnej formie, czy Spirit. Dodatkowo z pewnością Duńczycy nie zignorują swoich rywali, a to mogło delikatnie przyczynić się do porażki Astralis. Drużyna Tesesa wydaje się jednak być zawsze przygotowana na każdą ewentualność, na każde zagranie przeciwnika i jest to czynnik, który wyróżnia ich na tle innych ekip. To ich precyzja sprawia, że gorsze drużyny nie są w stanie wygrać nawet kilku rund przeciwko nim, a w meczach z tymi najlepszymi wygrywają dzięki malutkim szczegółom. Mapa Nuke będzie kluczowa w tym pojedynku, bo obydwie drużyny zrobiły sobie z niej swoją twierdzę i tutaj również Heroic wygląda, gra i myśli lepiej. O ile Ence nie będzie miało dnia konia, to według mnie najlepszym typem jest tutaj czyste zwycięstwo Heroic, bo kurs też nie jest bardzo niski! Na zakończenie, klasycznie zapraszam was do zajrzenia na naszą stronę, gdzie znajdziecie więcej analiz i typów na esport! 

STS
1.49
Heroic wygra spotkanie

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Kupon sts esport 19.08.2021 r.

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze