Gdzie oglądać walkę Mini Majk – Chiboubą? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie przeczytasz niezbędne informacje na temat transmisji na żywo i streamu online. Jednym z bardziej interesujących starć na High League 4 będzie pojedynek niskorosłych. Mini Majk przed własną publicznością zmierzy się z Chiboubą. Który z nich wygra?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz bonusy powitalne!

Mini Majk – Chibouba, gdzie oglądać?

Gdzie oglądać walkę Mini Majk – Chibouba? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to dobrze trafiłeś, gdyż właśnie te kwestię poruszamy niżej. Najpierw jednak kilka zdań o samym pojedynku, który zapowiada się dość interesująco. Obaj zawodnicy już wcześniej udowodnili swoją wartość w oktagonie. Który z nich będzie lepszy tym razem? Odpowiedz na to pytanie poznamy w sobotę późnym wieczorem.

Mini Majk – Chibouba, godzina walki

Starcie Mini Majka z Chiboubą prawdopodobnie rozpocznie się w okolicach godziny 22:30 w sobotę, 16.09.2022. Być może nie jest to tak głośne zestawienie, jak co-main i main eventy, ale i tak kibice nie powinni być zawiedzeni z oglądania tego pojedynku. W końcu zarówno Majkel, jak i Chibouba mają sporo do pokazania w oktagonie.

Mini Majk – Chibouba, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Mini Majka z Chiboubą w TV? Tutaj musimy Cię zmartwić, ponieważ żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Telewizje nie zdecydowały się na podpisanie współpracy z High League, chociaż rosnąca popularność federacji zapewne przyśpieszy ten proces.

Mini Majk – Chibouba, gdzie oglądać na żywo za darmo

High League swoje walki nie udostępnia na swoim kanale YouTube. Jedynie wykupienie PPV pozwala Ci na obejrzenie pojedynku Mini Majka z Chiboubą. Przy okazji sprawdź, jak oglądać całą galę High League 4!

Stream z walki Mini Majka – Chibouba

Jeżeli szukasz streamu z walki Mini Majka z Chiboubą, to najlepiej będzie Ci skorzystać z systemu PPV od High League. Koszt to około 30 PLN za dostęp do full hd i powtórki z gali.

Mini Majk – Chibouba, analiza walki

Mini Majk będzie miał trudną przeprawę z Chiboubą. Wypada o wiele gorzej niż jego rywal i sam fakt, że będzie miał za sobą publikę może nie wystarczyć.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Mini Majka z Chiboubą?

Walkę Mini Majka z Chiboubą możesz obejrzeć w systemie PPV od High League!

O której Mini Majk powalczy z Chiboubą?

Pojedynek tych zawodników zaplanowano na godzinę 22:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze