Wciąż zwleka z podpisaniem przedłużenia kontraktu, a co za tym idzie pojawiają się kolejne spekulacje na temat jego przyszłości w Napoli. Arkadiusz Milik jeszcze tej zimy może zmienić klub, a według hiszpańskich i angielskich gazet zainteresowane są nim takie kluby jak Atletico Madryt czy Manchester United!

Nadal nie jest pewna przyszłość Arkadiusza Milika w Napoli. W tym momencie obie strony cały czas negocjują przedłużenie kontraktu i wygląda na to, że włoski klub bardzo chciałby, by polski napastnik został w klubie.Wedle ostatnich doniesień Milik i Napoli dogadali się już co do niektórych zapisów nowej umowy (25-latek ma otrzymać sporą podwyżkę), ale pewne kwestie wciąż zostają nierozwiązane – wśród nich najpewniej także kwota odstępnego. Tymczasem zainteresowanie Polakiem coraz mocniej przejawiają w Madrycie, gdzie Diego Simeone chciałby wzmocnić formację ofensywną Atletico. Jakby tego było mało, w czwartek rano gruchnęła wiadomość, że 60 milionów funtów za Milika gotowy jest wyłożyć Manchester United!

Źródłem tych rewelacji jest “The Sun”, dlatego też należy do nich podchodzić z rezerwą, choć nie ma żadnych wątpliwości, że takim ruchem najbardziej byłby zainteresowany sam Milik, który w przeszłości nie ukrywał, że gra w barwach Czerwonych Diabłów jest jednym z jego największych marzeń. Warto przypomnieć, że Napoli sięgnęło po Milika w 2016 roku, płacąc za niego ponad 30 milionów euro. Polski napastnik jest w tym sezonie w naprawdę dobrej formie, mimo że od początku rozgrywek zmagał się z kontuzjami. Jak do tej pory rozegrał bowiem tylko dwanaście spotkań, lecz strzelił w nich już dziesięć goli – strzela więc co około 85 minut, a ostatniego gola wpakował kilka dni temu w starciu z Interem Mediolan.