Milenium to bukmacher, który od zawsze nazwą przypominał bank Millenium – oba podmioty nie mają jednak ze sobą żadnych powiązań. Firma bukmacherska Milenium pojawiła się w Polsce 2003 roku – na początku jako sieć punktów stacjonarnych, a dekadę później jako internetowy bukmacher. Siedziba tego bukmachera mieści się w Zielonej Górze. Jakie opinie zbiera Milenium? Co jest atutem, a co minusem tego bukmachera? Sprawdź opinie o Milenium!

UWAGA! 11 kwiecień 2020 rok – to ważna data dla Milenium, bo tego dnia bukmacher ten zawiesił swoją działalność. Oferta Milenium nie jest dostępna i nie wiadomo, czy operator ten wznowi swoje usługi. Zamiast Milenium polecamy bukmachera Fortuna – sprawdź opinie o Fortunie na stronie: https://zagranie.com/fortuna/.

koniec działalności Milenium

Milenium – legalny bukmacher

Milenium od początku swojej działalności należał do grona legalnych bukmacherów w naszym kraju. Aktualna licencja o numerze: SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599 wciąż obowiązuje i na jej mocy Milenium może oferować zakłady bukmacherskie w lokalach naziemnych oraz internecie.

Wszystkie informacje o promocjach u tego bukmachera znajdziesz tutaj -> Milenium bonus!

Bukmacher Milenium próbował zapisać się w świadomości graczy m.in. sponsorując polską ligę koszykówki, klub piłkarski Zagłębie Lubin, a także drużynę żużlową z Zielonej Góry. W porównaniu do innych bukmacherów np. STS i Fortuny były to skromne działania marketingowe. Milenium nigdy nie należał do czołówki polskich bukmacherów, a po wejściu kolejnych licencjonowanych bukmacherów tracił na znaczeniu.

Opinie o ofercie Milenium

Zakłady bukmacherskie Milenium składają się z 26 dyscyplin sportowych, 256 lig, a codziennie jest w ofercie około 35 tysięcy zdarzeń do typowania. Tyle o liczbach, a jak wyglądają realia? Oceniając ofertę Milenium można ją wyróżnić, choć najlepsi bukmacherzy pozwalają obstawiać ponad 30 sportów. Oczywiście bukmacher ten poszedł z duchem czasu i wystawia kursy na e-sport oraz sporty wirtualne.

Kupon

Oferta zakładów przedmeczowych w Milenium była całkiem OK – znacznie gorzej prezentowały się zakłady “na żywo”, gdzie nie było transmisji live, a i zakres możliwych typów był bardzo okrojony.

Typowanie zakładów w Milenium można było robić na stronie internetowej milenium.pl, która jest dość czytelna i szybko działająca. Bukmacher ten wprowadził również mobilną aplikację, która obsługuje systemy iOS i Android.

Milenium opinie – bonusy i promocje

Bonusy w Milenium nie należą do najwyższych na rynku, a co gorsza bukmacher ten nie oferuje kodu promocyjnego na specjalny freebet lub zakład bez ryzyka. Promocje w Milenium są standardowe, a główną ofertą na start jest bonus 100% od wpłaty do 1500 PLN. Aby odebrać wspomniany bonus trzeba zarejestrować konto i zrobić depozyt, a następnie obrócić wpłatą x4 – co dobre, to po zrobieniu obrotu bonus zostaje przyznany na konto główne i można go od razu wypłacić.

Milenium dostrzegając, że pozostali bukmacherzy oferują więcej niż jeden bonus na start także wyszedł z ofertą kolejnej promocji. W tym przypadku pozwala wytypować pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN – w razie niepowodzenia przyznaje zwrot stawki jako punkty premiowe do programu Liga Mistrzów Milenium.

Na pewno godnym uwagi i odnotowania in plus jest Happy Hours w Milenium, dzięki któremu można obstawiać zakłady bez podatku o wyznaczonej porze dnia. To szansa na wyższe o 14% wygrane! Happy Hours obowiązuje w zakładach przedmeczowych, live i sportach wirtualnych. Do oferty Happy Hours kwalifikują się kupony AKO z minimum 4 typami z minimalnym kursami dla pojedynczych zdarzeń 1.20.

Szukasz aktualnych bonusów bukmacherskich – sprawdź aktywne promocje online: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Kursy w Milenium

Wiadomo, że wysokość kursów to coś, co interesuje każdego gracza, bo im lepsze kursy wystawia bukmacher – tym więcej możemy wygrać. Jak prezentują się kursy w Milenium na zdarzenia sportowe? Niestety, ale pod tym względem Milenium wypada kiepskoma wysoką marżę sięgającą 7%. A pamiętaj – wyższa marża oznacza niższy kurs. Dla porównania średnia marża w meczach na piłkę nożną w Fortunie sięga granicy 4-4.5%.

Milenium niskie kursy próbuje rekompensować poprzez promocje SUPEROFERTA – to codzienny zbiór zdarzeń, gdzie bukmacher podwyższa kursy, a także TYP DNIA, czyli mecz z najwyższymi kursami.

Opinie o płatnościach w Milenium

Milenium daje trzy opcje płatności – pieniądze na konto wpłacisz za pośrednictwem przelewu elektronicznego: PayU, tpay i BLIK. Wpłaty są oczywiście bez prowizji – jak u pozostałych legalnych operatorów. Na pewno oceniając wpłaty musimy zaznaczyć brak możliwości depozytu przez karty VISA/Mastercard, system dotpay czy portfele elektroniczne Skrill/Neteller.

Jeśli chodzi o wypłaty, to Milenium nie oferuje szybkich wypłat, a standardowe przelewy bankowe, które dochodzą do nas w ciągu 1-3 dni roboczych.

Cash out i transmisje live w Milenium

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie bukmachera bez narzędzia cash out – a mimo wszystko wciąż się tacy trafiają. Milenium to niechlubny przykład takiego operatora. Cash out działa praktycznie u każdego bukmachera w Polsce, ale klienci Milenium wciąż muszą na taką opcje poczekać. Inna sprawa, że Milenium nie oferuje transmisji “na żywo” – oglądanie meczów u bukmacherów online staje się normą, co powinni dostrzec włodarze Milenium. Transmisje live z meczów piłki nożnej, tenisa czy NBA można znaleźć w STS, Fortunie, Betclic czy PZBUK…brak relacji live to duży minus w ofercie Milenium.

Nasza opinia o zakładach bukmacherskich Milenium

Mało plusów, a dużo minusów – tak w skrócie można ująć naszą opinię o bukmacherze Milenium. To niszowa firma, która pomimo tego, że od lat jest na polskim rynku, to wciąż niczym nie błysnęła. Nie widzimy powodów dla których nowy gracz miałby wybrać Milenium, gdy na rynku są znacznie lepsi bukmacherzy na czele z STS, Fortuną, Betclic, Betfan, forBET, eWinner czy Totolotkiem.

Zakłady bukmacherskie Milenium nie wyróżniają się niczym specjalnym. Co prawda oferta przedmeczowa jest szeroka, ale za to cechują ją niskie kursy, co jest niekorzystne dla typerów. Bonus powitalny w Milenium także nie powala na kolanach – dla przykładu w Fortunie, Betfan czy forBET można otrzymać więcej za nasz kod promocyjny. Za co wyróżnimy Milenium, to opcja gry bez podatku w ramach godzin Happy Hours.

Aktualnie bukmacher Milenium nie działa, bo zawiesił swoją działalność. Szukasz najlepszych bukmacherów online? Sprawdź nasz ranking i wybierz bukmachera z najlepszymi opiniami: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Czy Milenium to legalny bukmacher?

Milenium posiada licencję na zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych i online.

Czemu nie mogę wejść na stronę Milenium?

Milenium w kwietniu 2020 zawiesił swoją działalność i od tamtej pory nie oferuje usług bukmacherskich.

Który bukmacher ma lepszą ofertę od Milenium?

Zdecydowanie wyżej oceniamy oferty pozostałych legalnych bukmacherów takich jak STS, Fortuna, Betclic, Betfan, eWinner oraz Totolotek.

Zaloguj się aby dodawać komentarze