Mikołaj Mixer Magdziarz – FAME MMA 11. Kim jest? Instagram i YouTube

mikołaj mixer magdziarz fame mma 11

Podczas FAME MMA 11 wystąpi na gali m.in. znany, były już członek ekipy Miłokaj “Mixer” Magdziarz – znany YouTuber. Kim jest Mikołaj Magdziarz? Kto to jest mixer z ekipy? Co wiemy o jego warunkach fizycznych? Niżej tłumaczymy właśnie najważniejsze rzeczy związane z tym zawodnikiem, który wystąpi podczas najbliższej gali FAME MMA.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mikołaj Mixer Magdziarz FAME MMA – kim jest?

Mikołaj Mixer Magdziarz na FAME MMA 11 – kim jest, skąd się wziął, dlaczego jest tak znany? Wiele osób zadaje sobie te pytania, więc w poniższym tekście postaramy się na nie odpowiedzieć. Mixer na polskim YouTubie istnieje już od wielu lat, ale największą popularność przyniósł mu udział w projekcie “Ekipa”, który trwa już trzeci rok, jednak Mixer opuścił go w połowie drugiego sezonu. Przejdźmy zatem do kwestii kim jest Mixer z Ekipy? Jak widzą jego występ na FAME MMA 11 bukmacherzy?

Mikołaj Mixer Magdziarz wzrost, waga, wiek

Więc kto to jest Mixer z Ekipy i co możemy o nim powiedzieć? Wiemy, że ten internetowy twórca ma zaledwie 25 lat, co na tle innych osób występujących podczas tej gali jest dość mało. Taki Wardęga dla przykładu ma 10 lat więcej. Na razie nie wiemy jednak, jaki ma wzrost i ile waży, bowiem jest to tajemnica do pierwszego, oficjalnego ważenia. Miłojaj Mixer Magdziarz na FAME MMA 11 będzie miał jednak trudne wyzwanie przez brak doświadczenia.

Fame MMA Mixer

Mikołaj Mixer Magdziarz wcześniej nie wystąpił na FAME MMA 11. To dopiero jego pierwsza walka, więc trudno stwierdzić, jak będzie przygotowany. Raczej jednak nie możemy spodziewać się dużego doświadczenia i z tego powodu trudno ocenić, czy nadrobi umiejętnościami.

Mikołaj Mixer Magdziarz – rywal na FAME MMA 11

Wiemy już, kto będzie rywalem Miłołaja Mixera Magdziarza na FAME MMA 11. Popularny Mixer z Ekipy powalczy z Piotrem Popo Węgrzynem. Może to być więc wyrównane starcie, ale dużego doświadczenia po obu zawodnikach się nie spodziewamy. Jeżeli chcesz zobaczyć walkę Mixera na FAME MMA 11 z legalnego źródła, to możesz kupić dostęp do PPV. Więcej o tym tłumaczymy w tym tekście —> https://zagranie.com/fame-mma-11-ppv-jak-kupic-ile-kosztuje-cena-i-kod-promocyjny/

Kariera poza MMA

Od samego początku istnienia w internecie Mixer związany jest z YouTubem. Jego kariera opiera się właśnie na tym, gdyż tworzy na tej popularnej platformie sporo filmów, a wcześniej uczestniczył w projekcie Ekipy. Mixer walki FAME MMA jeszcze nie miał. To będzie jego pierwsza styczność z MMA.

Mixer Instagram i YouTube [ekipa]

Mixer na Instagramie ma obecnie ponad 800 tysięcy obserwujących. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych osób z tych, które zawalczą na FAME MMA 11. Na IG prowadzi głównie relacje ze swojego życia, jak każdy influencer. Na YouTubie z kolei zebrał ponad milion subskrypcji, a dokładnie to ma 1,12 miliona. To ogromna liczba, która może robić wrażenie.

Mikołaj Mixer Magdziarz Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Mikołaj Mixer Magdziarz na FAME MMA 11 zawalczy z Piotrem Popo Węgrzynem. Popo jest faworytem bukmacherów, ale jednak nie wiemy do końca, czego możemy spodziewać się po tej dwójce. Tutaj trzeba wziąć na to poprawkę. Fani Mixera jednak liczą na to, że ich idol pokona Popo, co na pewno jest możliwe, chociaż na papierze nie wiele argumentów przemawia za nim.

1/2

Kursy na wygraną w walce Popo - Mixer

Betclic
1.25
Popo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Mixer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze