Miedź Legnica – Widzew Łódź: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.05.2023

Miedź Legnica - Widzew gdzie oglądać

Miedź Legnica – Widzew Łódź: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W jedynym poniedziałkowym meczu w Ekstraklasie naprzeciw siebie staną drużyny będące w bardzo kiepskiej formie, przegrywające mecz za meczem. Faworytem są jednak goście, którzy utrzymają się w Ekstraklasie i z pewnością mają silniejszą kadrę. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Miedź – Widzew, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Miedź Legnica – Widzew Łódź gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Miedź Legnica – Widzew Łódź? Transmisji live z meczów polskiej Ekstraklasy próżno szukać u bukmacherów. Z tego też względu należy skupić się na transmisjach w telewizji. I co ciekawe jedyną opcję, aby oglądać mecze w 100% legalnie jest Canal+ Sport. Z tego też względu przybliżę informacje na temat założenia tam konta. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Canal+ Online z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplusonline
  2. Zaloguj się na konto i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z pakietu promocyjnego na pół roku z góry
  4. Zaoszczędź aż 144 PLN względem miesięcznych subskrypcji
  5. Znajdź spotkanie Miedź Legnica – Widzew Łódź i włącz stream

Miedź Legnica – Widzew Łódź transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, wszystkie spotkania polskiej Ekstraklasy pokazywane są wyłącznie w Canal+ Sport, bowiem to właśnie ta stacja posiada pełne prawa do pokazywania meczów z naszej ligi. To jednak nie wszystko. Znajdziesz tam również spotkania z hiszpańskiej La Liga, więc jeśli jesteś fanem którychś z tych rozgrywek, to warto rozważyć pakiet od tej stacji. Natomiast najbliższy pojedynek pomiędzy Miedzią a Widzewem odbędzie się w poniedziałek, 8 maja o 19:00, a transmisja będzie dostępna w Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Miedź Legnica – Widzew Łódź gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie masz jednak TV, to dalej masz szanse na śledzenie spotkań polskiej Ekstraklasy, w tym starcie Miedzi z Widzewem. Jedyne co trzeba zrobić, to zalogować się na stronę Canal+ Online i znaleźć ten jedyny poniedziałkowy pojedynek. Ponadto musisz mieć dostęp do internetu – dzięki temu zobaczysz najbliższe spotkanie zarówno na ekranie swojego komputera, jak i smartfona.

Zagranie grupa

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Widzew Łódź?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Miedź Legnica – Widzew Łódź, to warto także pochylić się także nad innymi transmisjami live u bukmacherów w Polsce. Tak naprawdę prawie każdy z operatorów w naszym kraju posiada prawa do poakzywania lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga i to wszystko zupełnie za darmo. A gdybyś chciał poznać szczegóły na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę, to potrzebne informacje znajdziesz oczywiście na naszej witrynie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze