Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (23.04.2022)

zawodnik miedzi legnica w meczu z sandecją

Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz? Spotkanie 29 kolejki Fortuny 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

W pierwszej lidze dojdzie dzisiaj do spotkania Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz. Bezpośrednie starcie tych ekip zapowiada się na bardzo ciekawe i warto będzie je obejrzeć, a będziesz mógł to zrobić w Polsat Sport, o czym więcej piszemy niżej. Lider pierwszej ligi podejmie na własnym stadionie siódmą drużynę, a stawka jest wysoka. Ewentualnie zwycięstwo Miedzi sprawi, że ta mocno przybliży się do awansu do Ekstraklasy. Sandecja z kolei walczy cały czas o baraże, które są w jej zasięgu!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, a wszystkie szczegóły znajdziesz niżej!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Przy okazji sprawdź opinie o Fuksiarzu i odbierz bonusy u tego bukmachera, które gwarantuje nam on na start przygody. Pamiętaj, że obstawiając mecze zwiększasz swoje emocje z oglądania ich!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala to oglądać spotkanie Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Miedź Legnica, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Kursy bukmacherskie od operatorów dość jednoznacznie wskazują na gospodarzy, ale trzeba pamiętać, że nie mogą oni zlekceważyć gości!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Miedź - Sandecja?

Starcie Miedzi z Sandecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Miedź zagra z Sandecją?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze