Gdzie oglądać mecz Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz? Spotkanie 29 kolejki Fortuny 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do niej. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

W pierwszej lidze dojdzie dzisiaj do spotkania Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz. Bezpośrednie starcie tych ekip zapowiada się na bardzo ciekawe i warto będzie je obejrzeć, a będziesz mógł to zrobić w Polsat Sport, o czym więcej piszemy niżej. Lider pierwszej ligi podejmie na własnym stadionie siódmą drużynę, a stawka jest wysoka. Ewentualnie zwycięstwo Miedzi sprawi, że ta mocno przybliży się do awansu do Ekstraklasy. Sandecja z kolei walczy cały czas o baraże, które są w jej zasięgu!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, a wszystkie szczegóły znajdziesz niżej!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Przy okazji sprawdź opinie o Fuksiarzu i odbierz bonusy u tego bukmachera, które gwarantuje nam on na start przygody. Pamiętaj, że obstawiając mecze zwiększasz swoje emocje z oglądania ich!

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala to oglądać spotkanie Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo ma Miedź Legnica, a przynajmniej tak to wygląda na papierze. Kursy bukmacherskie od operatorów dość jednoznacznie wskazują na gospodarzy, ale trzeba pamiętać, że nie mogą oni zlekceważyć gości!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 03:18.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Miedź - Sandecja?

Starcie Miedzi z Sandecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Miedź zagra z Sandecją?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze