Miedź Legnica – Polonia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.02.2024

Piłkarz Miedzi podczas meczu

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Polonia Warszawa? W piątek rozpocznie się druga w ramach rundy wiosennej kolejka na poziomie Fortuna 1. Ligi. Emocje czekają nas chociażby w Legnicy, gdzie miejscowa Miedź zagra z beniaminkiem w osobie Polonii Warszawa. Gdzie i w jaki sposób będzie można starcie to obejrzeć na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Miedź Legnica – Polonia Warszawa na żywo w TV

Rywalizacja w Legnicy będzie pierwszym spotkaniem w ramach 21. kolejki Fortuna 1. Ligi. Miejscowa Miedź ma oczywiście w planach awansować do PKO BP Ekstraklasy, a w chwili obecnej strata do 6. lokaty w stawce wynosi zaledwie 2 oczka. Z kolei Polonia bije się o utrzymanie i najpewniej walczyć będzie o ten cel do ostatnich kolejek sezonu. Samo starcie w Legnicy rozpocznie się 23. lutego 2024 roku o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, niektóre mecze zaplecza Ekstraklasy pokazywane są na żywo na sportowych kanałach Polsatu. W tym wypadku będzie to Polsat Sport Premium 1, a zatem niestety program dodatkowo płatny.

Miedź Legnica – Polonia Warszawa, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisja w TV jest dość standardową i popularną opcją na oglądanie meczów, a nie zawsze jest dostępna, o tyle coraz większym zainteresowaniem cieszą się także streamy online. W przypadku rywalizacji Miedź Legnica – Polonia Warszawa, taki stream będzie dostępny na oficjalnej stronie Polsatu, a więc w pakiecie Polsat Box Go. Dostęp do tej usługi nie będzie jednak darmowy, ale wiąże się z koniecznością poniesienia dodatkowej opłaty. Na marginesie, warto spojrzeć na ciekawe kursy bukmacherskie dotyczące omawianej batalii. Oto wyliczenia i przeliczniki bukmacherów:

Gdzie oglądać Miedź Legnica – Polonia Warszawa?

Okazuje się zatem, że o ile spotkanie Miedzi z Polonią będzie dostępne w legalny i bezpieczny sposób, o tyle zarówno transmisja w TV, jak i stream online związane są z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat. W chwili obecnej prawa transmisyjne do pokazywania gier zaplecza Ekstraklasy należą do telewizji Polsat i darmowych alternatyw dla wspomnianego operatora nie znajdziemy. Mam jednak nadzieję, że wiecie już gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę i to konkretne starcie w Legnicy. Dzięki za uwagę i wielu emocji w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze