Middlesbrough – Leeds: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.04.2024

Piłkarz Leeds prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Middlesbrough – Leeds? W poniedziałek na drugim poziomie rozgrywkowym w Anglii odbędzie się bardzo ciekawy mecz, który będzie miał spory wpływ na losy mistrzostwa Championship. Jeżeli szukacie informacji o tym, gdzie i w jakiej formie obejrzeć Middlesbrough – Leeds na żywo, to w poniższym tekście odnajdziecie właśnie tego rodzaju treści! Zachęcam więc do sprawdzenia.

Middlesbrough – Leeds na żywo w TV

Poniedziałkowe spotkanie Middlesbrough z Leeds śmiało można określić hitem Championship! Gospodarze tego starcia są w znakomitej formie i nie przegrali od 9 kolejek. Pawie walczą natomiast o mistrzostwo ligi z Ipswich, oraz Leicester. Omawiany pojedynek powinien zatem stać na wysokim poziomie i być ciekawą opcją dla kibiców. Start batalii wyznaczony został na 22. kwietnia na godzinę 21:00 polskiego czasu. W tym miejscu informacja o transmisji w TV. Taka zostanie pokazana w Viaplay, jednak skorzystać będą z niej mogli tylko kibice, którzy posiadają odbiornik z funkcją SMART. Jeśli nie macie takiego telewizora, to bez obaw, bo w sieci znajdziecie darmowy i legalny stream online!

Middlesbrough – Leeds gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie macie odbiornika z funkcją SMART lub nie zamierzacie płacić 55 PLN, to mam dobrą nowinę, bo w Internecie znajdziemy legalną i darmową alternatywę! Spotkanie Boro z Leeds zostanie pokazane w formie streamu online u najpopularniejszego bukmachera w kraju. By faktycznie zobaczyć to starcie w STS TV wystarczy jedynie założyć konto i zagrać dowolny kupon na 24h przed rozpoczęciem zawodów – jego stawka może wynieść nawet symboliczne 2 PLN! Jest to na pewno ciekawa opcja, a więcej na jej temat pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Middlesbrough – Leeds i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Middlesbrough – Leeds?

Jeżeli do tej pory nie korzystaliście z usług wspomnianego bukmachera, to z naszym kodem promocyjnym otrzymacie również bezpieczny zakład STS do wykorzystania! Wracając zaś do kwestii oglądania meczu Middlesbrough – Leeds, wyżej przedstawiłem dwie legalne i bezpieczne opcje. Nieco lepszą jakość obrazu i polski komentarz znajdziemy w Viaplay, a darmową alternatywą będzie stream online w STS TV, z którego również można skorzystać i nie obawiać się o lagi, czy inne zakłócenia! Powodzenia i wielkich emocji w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze