Cloud9 w swoim debiucie w Flashpoint nie popisało się, więc na ten moment bilans w tych rozgrywkach CS:GO to 2/3 trafione typy. Dzisiaj do rywalizacji wracają m.in. Envy i BIG. Drużyna Polaka ma nóż na gardle i zapewne będzie chciała wygrać swój pierwszy mecz w nowym składzie. Z kolei niemiecka ekipa może już dzisiaj zapewnić sobie fazę pucharową. Tym razem korzystamy ponownie z oferty forBET. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Envy – MIBR

Piątek, 13.11.20 – 17:00

Dotychczas we Flashpoint debiuty nowych drużyn nie były zbyt udane. Envy przegrało swój 1:2, ale udało się drużynie Michała “MICHU” Mullera urwać mapę. Z kolei Cloud9 przegrało do zera i tu już można zacząć się martwić. W końcu rywale nie byli z najwyższej półki. W dzisiejszym starciu formacja Polaka jednak ma nóż na gardle i jeżeli chce zostać w rozgrywkach, to musi pokonać Made in Brazil. Wydaje się, że nie jest to niemożliwy do wykonania plan. W końcu Brazylijczycy dalej grają bardzo przeciętnie, ale o nich kilka słów więcej znajdziecie niżej. Wracając do Envy, to oglądając debiut tej formacji dało się zauważyć pomysł na grę i dopracowanie Dusta 2. Na nim zmiażdżyła forZe 16:2, co jest świetnym wynikiem. Jednak później było nieco gorzej i drużyna dowodzona przez Jakuba “Kubena” Gurczyńskiego przegrała kolejne dwie mapy. 

Envy w pewnym momencie zabrakło po prostu paliwa i zaczęło się gubić. Jednak jeżeli uda im się załatać ten problem, a jest to do zrobienia z dnia na dzień, to drużyna MICHA powinna bez większego problemu wygrać z MIBR. MICHU i Calyx to bardzo duża siła ognia i są gwarantem minimum 30 eliminacji na mapę. Trudno też jest odciąć ich od gry, gdyż często rotują i są dość nieprzewidywalni. Można też odnieść wrażenie, że powoli wspomniana dwójka wyrasta już poza Envy i w takiej drużynie jest jej najzwyczajniej za ciasno. Najbliższe spotkania, w tym te z Made in Brazil, zweryfikują tą tezę. W końcu jeżeli chce się grać w lepszych formacjach, to trzeba udowodnić to właśnie w takich starciach.

Przechodząc do MIBR to analizę tej drużyny można by ograniczyć do krótkiego “nic się nie zmieniło”. Po zmianach w składzie i debiucie nowej formacji w Flashpoint można było oczekiwać więcej. Tymczasem vsm i spółka zanotowali porażkę z BIG 1:2. Wynik nie pokazuje jednak tego, jak realnie wyglądało to starcie. Najpierw niemiecka ekipa przejechała się na swojej mapie po Made in Brazil do dwóch, następnie brazylijczycy zwyciężyli na swojej arenie ledwo, bo 16:13, po to, żeby na neutralnym gruncie przegrać znowu 16:2. Poza swoim bezpiecznym wyborem, jakim niewątpliwie jest Vertigo, drużyna vsm’a nie ma wiele do zaoferowania. Nie ratują jej wyniki, o czym ostatnio pisałem, forma, ani styl. Indywidualnie też wyglądają słabo. Dlatego w tym wypadku warto pochylić się nad zakładem na zwycięstwo Envy z handicapem map +1.5. forBET nie dość, że wystawił ciekawą ofertę, to jeszcze dał wysokie kursy. W tym wypadku możemy mówić o 1.42, co jest dobrą podstawą do budowania AKO. Czy MICHU i Calyx po raz kolejny poniosą swoją drużynę na plecach? 

Moja propozycja: wygrana Envy z handicapem map +1.5
Kurs: 1.42

Zagranie na esport

forZe – BIG

Piątek, 13.11.20 – 14:00

Do spotkania Envy z MIBR dobrałem rywalizacje forZe z BIG. Tutaj faworyt jest jeden – niemiecka drużyna. Piąta siła na świecie udowodniła w rywalizacji z MIBR, dlaczego jest tak mocna. Z kolei forZe wcale nie miało łatwej przeprawy z Envy, które było przecież debiutantem. Jednak koniec końców Rosjanie wygrali dość pewnie. W historii bezpośrednich meczów górą jest BIG, które prowadzi 2:1. Bilans w ostatnich starciach też przemawia na korzyść drużyny XANTARESA. Ta wygrała trzy z pięciu meczów, czyli teoretycznie tyle samo, ale mierzyła się na mocniejszych przeciwników, niż forZe. 

BIG pokonało m.in. Complexity, czy FaZe, a forZe potrafiło męczyć się nawet z ALTERNATE aTTaX (ostatecznie wygrało 16:13). Gra rosyjskiej drużyny w dużej mierze opiera się na xsepowerze i FL1T. Jednak jeżeli komuś uda się odciąć tę dwójkę od gry lub jeden z nich ma gorszy dzień, to tracą bardzo mocno na sile i potencjale. Dla porównania BIG gra bardzo równo i poza XANTARESEM żaden zawodnik znacząco się nie wybija poza resztę. Jednak nawet gdy turecka gwiazda gra gorzej, to potrafią ją zastąpić koledzy z drużyny. Kurs na zwycięstwo niemieckiej formacji jest dość niski, ale warto poszukać handicapu rund na arenie wybranej przez tę drużynę. BIG będzie pickować jako drugie i dlatego to właśnie na tej mapie typowałbym wygraną z handicapem -2.5. Kurs na to wynosi 1.69 i jest dobrym uzupełnienieniem AKO. 

Moja propozycja: wygrana BIG na 2. mapie z handicapem rund -2.5
Kurs: 1.69

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Flashpoint forBET oferta

Zaloguj się aby dodawać komentarze