Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Wampir - Bad Boy gdzie oglądać

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki: gdzie oglądać tę walkę? Przed nami niezwykle interesująca gala Clout MMA 5. Podczas niej do walki ruszy wielu świetnych zawodników, a wśród nich Pasternak i Denis Załęcki. Bez wątpienia pojedynek ten będzie stał na wysokim poziomie, a jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać walkę Wampir – Bad Boy, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Michał Pasternak – Denis Załęcki? Nie powinno dziwić, że próżno szukać transmisji live z gali freakowej w telewizji czy za darmo w internecie, bowiem tak jak w przypadku innych federacji czy nawet samego Clout MMA 99% gal pokazywanych jest pośrednictwem PPV. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz nieco niżej.

Zapowiedź walki Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki

Jak wiadomo walka Pasternaka z Załęckim nie była planowana. Do oktagonu z Bad Boyem miał wyjść Amadeusz Roślik, ale ze względów rodzinnych musiał zrezygnować z pojedynku. Tym samym pojawiła się szansa dla Wampira, który chętni przyjął propozycję walki z Denisem Załęckim. I choć murowanym faworytem jest Pasternak, to wydaje się, że walka powinna być niezwykle ciekawa i zacięta. W końcu obaj nie raz już pokazywali, że potrafią się bić. A gdybyś chciał obstawić tę walkę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Baner na Clout MMA 5

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, kiedy i o której godzinie?

Nadchodząca walka pomiędzy Wampirem a Bad Boyem zaplanowana jest na sobotę, 8 czerwca. To właśnie tego dnia odbędzie się Clout MMA 5, a zatem i opisywane starcie. Potyczka Pasternaka z Załęckim odbędzie się około północy, bowiem jest trzecią walką od końca. Oznacza to, że w zależności od rozstrzygnięć poprzednich walk zacznie się ten pojedynek.

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, transmisja na żywo w TV

Tak jak miało to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nadchodzącego Clout MMA 5 nie należy spodziewać się transmisji gali w TV. Oznacza to, że starcie Wampir – Bad Boy również będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online. Jak już wspomniałem nieco wcześniej – od dawna tego typu gale MMA śledzić można jedynie w PPV.

Michał “Wampir” Pasternak – Denis “Bad Boy” Załęcki, stream online

Pojedynek Wampira z Bad Boyem będziesz mógł więc zobaczyć jedynie w internecie. Tak naprawdę próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie pojedynki wchodzące w skład zbliżającego się Clout. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze