Michał Pasternak – Piotr Szeliga: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Michał Pasternak – Piotr Szeliga typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Obaj są znanymi nam zawodnikami, ale trudno nie odnieść wrażenia, że to Pasternak ma o wiele więcej argumentów po swojej stronie. Przede wszystkim posiada ogromne doświadczenie, lepsze umiejętności, a do tego najzwyczajniej w świecie ma przewagę psychologiczną.

Michał Pasternak – Piotr Szeliga typy na walkę

Jeżeli szukasz typów na Michał Pasternak – Piotr Szeliga, to dobrze trafiłeś. Właśnie to poruszamy poniżej, gdzie przeanalizujemy starcie tych zawodników. Na Zagranie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na walki FAME MMA 18, które możesz obstawić w Betclic. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem ZAGRANIE u tego operatora, a następnie na jego stronie przejdziesz do zakładki związanej z FAME MMA. Warto podkreślić, że dzięki naszej współpracy z tym operatorem możesz dostać 200 PLN zakładu bez ryzyka i grając razem z nim nie musisz się martwić o wynik walki.

Starcie Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą na papierze wygląda na niesamowicie ciekawe, a jakie będzie w rzeczywistości? Miejmy nadzieje, że tak samo dobre, jak się zapowiada. Pasternak, który jest profesjonalnym fighterem w swojej karierze stoczył 25 walk, a jego bilans to 16-9. Wobec tego wydaje się, że Szeli nie będzie dla niego większym wyzwaniem, co też zresztą widać po kursach bukmacherskich na to wydarzenie, które możesz znaleźć niżej.

Michał Pasternak – Piotr Szeliga kursy bukmacherskie

Kursy na 1/2 w walce Pasternak - Szeli
Betclic
1.68
Pasternak
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
5.25
Piotr Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Michał Pasternak – Piotr Szeliga, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Michał Pasternak – Piotr Szeliga z całą pewnością warto sprawdzić, jakie są ciekawe zakłady dostępne u bukmacherów. Jeżeli chodzi o rynek 1/2, to stawiamy tutaj na Pasternaka, jednak jest to opcja bez większego value, ponieważ kurs jest bardzo niski, a jednak Szeli może mieć jedną udaną akcję i zakończyć to przed czasem. Trudno jednak oczekiwać, żeby amator, jakim niewątpliwie jest Szeliga, miał pokonać Pasternaka – doświadczonego fightera, który w swojej karierze stoczył wiele walk.

Bardziej prawdopodobny scenariusz to po prostu szybkie K/O. Jeżeli ktoś koniecznie chce zagrać typy na Pasternak – Szeliga na to, kto wygra, to zdecydowanie faworytem jest pierwszy z nich i to właśnie w tę stronę polecamy grać. Jednak jeżeli wolisz coś, co ma większe value, to niżej pokażemy Ci ciekawe kursy na to starcie. Mowa tutaj m.in. o under/over rund ze sporym potencjałem. Nie zapomnij przy okazji odebrać inne bonusy w Betclic!

Typy na Michał Pasternak – Piotr Szeliga

Jeżeli chodzi o typy na walkę Michał Pasternak – Piotr Szeliga, to można w ofercie Betclic znaleźć bardzo ciekawy zakład w postaci typu na +1.5 rundy. Pomimo tego, że uważam, iż Pasternak to wygra bez problemu, to raczej nie odsłoni się już w pierwszej rundzie, a kurs na +4.5 minuty walki to aż 1.65, co daje nam spore value. Szczególnie gdy pod uwagę weźmiemy fakt, że Szeliga ma twardą głowę i wcale nie tak łatwo jest go “położyć do spania”. Michał Pasternak - Piotr Szeliga betclic typy

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze