Michał Pasternak – Norman Parke: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Michał Pasternak - Norman Parke gdzie oglądać

Michał Pasternak – Norman Parke: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór na Fame MMA 20 czeka nas niezwykle interesujący pojedynek, który powinien stać na bardzo wysokim poziomie sportowym. Obaj zawodnicy w przeszłości walczyli dla największych federacji w kraju cyz na świecie, więc będzie się działo. A jeśli chciałbyś zobaczyć to widowisko, ale nie wiesz gdzie oglądać Pasternak – Parke, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Michał Pasternak – Norman Parke, gdzie oglądać?

Zatem gdzie obejrzeć Michał Pasternak – Norman Parke? Zanim przejdę jednak do konkretów związanych z transmisją, dobrze jest przyjrzeć się samej walce. Tak naprawdę trudno wskazać w niej faworyta, bowiem obaj fighterzy już nie raz udowodnili, że potrafią się bić. Wampir do tej pory walcząć dla Fame MMA jeszcze nie przegrał, Stormin natomiast wychodził z klatki przegrany tylko raz. Emocji z pewnością nie zabraknie i zapowiada nam się długi pojedynek na wykończenie. A jeśli chciałbyś postawić zakład na zbliżającą się galę, to zachęcam do zapoznania się z typami na Fame MMA 20.

Michał Pasternak – Norman Parke, kiedy i o której godzinie?

Pojedynek pomiędzy Michałem Pasternakiem a Normanem Parke odbędzie się w sobotę, 10. lutego na gali Fame MMA 20. Podczas niej czeka nas ogrom emocji związany z turniejem, którego stawką są 2 miliony złotych, a także kilka naprawdę solidnych pojedynków. Jednym z nich jest oczywiście walka Wampira ze Storminem, którą zaplanowano na 20:30.

Fame MMA 20 baner Betlic

Michał Pasternak – Norman Parke, transmisja na żywo w TV

Tak naprawdę próżno szukać transmisji Michał Pasternak – Norman Parke w otwartych kanałach w TV. Żadna ze stacji nie posiada bowiem praw do pokazywania tego wydarzenia, a jedyną opcją jest wykupienie PPV. A jeżeli chciałbyś obstawić to wydarzenie, ale nie posiadasz jeszcze konta w Betclic, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnej oferty na start, w skład której wchodzi chociażby zakład bez ryzyka do maksymalnie 200 PLN!

Michał Pasternak – Norman Parke, stream online

Na konie warto jeszcze podsumować te informacje i odpowiedzieć na pytanie gdzie obejrzeć stream online Michał Pasternak – Norman Parke? Taką możliwość otrzymasz jedynie po wykupieniu pakietu dostępu na stronie federacji. Po założeniu konta bądź zalogowaniu się na swoje konto, wystarczy wejść w PPV i wybrać jeden z interesujących Cię pakietów, będących w cenie 34.99 lub 39.99 PLN. Jak tylko dokonasz wpłaty, otrzymasz potwierdzenie i możliwość śledzenia gali na żywo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze