Michał Boxdel Baron FAME MMA 11, kim jest, skąd jego kariera, dlaczego jest tak popularny? Włodarz FAME MMA 11 to postać, którą sporo osób zna, ale jest też dużo takich, które o nim nie słyszały. Dlatego też niżej tłumaczymy właśnie najważniejsze informacje o nim.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Michał Boxdel Baron FAME MMA – kim jest?

Wiele osób zastanawia się, kim jest Michał Boxdel Baron, a także co ma wspólnego z FAME MMA 11? Boxdel na początku kariery był twórcom internetowym, znanym z YouTube’a. Później razem z trzema innymi osobami założył FAME MMA 11 i jest jednym z włodarzy tej federacji. Teraz dzięki temu utrzymuje popularność, a także rozwija się w innych dziedzinach, otwierając nowe kanały na YT. Warto sprawdzić więc zakłady w Betclic, które są dość ciekawe.

Michał Boxdel Baron wzrost, waga, wiek

Michał Boxdel Baron na FAME MMA 11 zawalczy po długim czasie przerwy, a także kontuzji. Boxdel obecnie ma 26 lat, bowiem urodził się w 1995 roku. Według mierzenia tuż przed FAME MMA 4 ma 184 centymetry wzrostu. Trudno jednak stwierdzić, ile teraz waży. Tego dowiemy się dopiero przed walką Boxdela na FAME MMA 11.

Fame MMA Boxdel – włodarz federacji

Michał Boxdel Baron na FAME MMA wystąpi już kolejny raz. To włodarz federacji, który jest z nią związany od samego początku. Dzięki temu można śmiało określić Boxdela twarzą FAME MMA. Teraz na 11. gali wystąpi jako zawodnik, co jest ciekawe pod kątem typów na MMA. W końcu niecodziennie można obstawiać walkę właściciela federacji.

Michał Boxdel Baron – rywal na FAME MMA 11

Skoro już wiesz, kto to jest Boxdel, to teraz czas przejść do jego rywala. Michał Boxdel Baron na FAME MMA 11 będzie mierzył się z Maksymem Maksymalnie Ziółkowskim. Trudno stwierdzić, który ma większe szanse, chociaż delikatnym faworytem zdaniem bukmacherów jest Boxdel.

Kariera poza MMA

Michał Boxdel Baron poza FAME MMA ma jednak także inną karierę. Czynnie rozwija swojego YouTube’a, tworzy projekty nie związane z internetem, a także szeroko udziela się w mediach społecznościowych. Można więc śmiało powiedzieć, że jego kariera poza MMA jest zakrojona na szeroką skalę.

Boxdel Instagram i kanały na YouTube

Michał Boxdel Baron aktywnie prowadzi Instagrama. Dzieli się na nim ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Zgromadził na nim też prawie 950 tysięcy obserwujących, co czyni go jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na FAME MMA. W przypadku YouTube’a karierę zaczął od kanału iDelti, a od 2014 roku działał pod pseudonimem BOXDEL. Od tego czasu publikował ciekawostki o znanych osobach, co przyniosło mu największą popularność.

Michał Boxdel Baron Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Michał Boxdel Baron na FAME MMA 11 zawalczy z Maksymem Maksymalnie Ziółkowskim. Tak jednoznacznie bardzo trudno jest wskazać faworyta, chociaż wydaje się na pierwszy rzut oka, że to Boxdel ma większe szanse. Podobnie uważa także Betclic, który faworyzuje właśnie Boxdela. Przekonajcie się zresztą sami o tym, sprawdzając kursy bukmacherskie:

1/2

Kursy na wygrana w walce Boxdel - Maksymalnie

Betclic
1.75
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.90
Maksymalnie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Kim jest Michał Boxdel Baron?

Michał Boxdel Baron to włodarz federacji FAME MMA, który wystąpi podczas 11 gali!

Gdzie oglądać Michała Boxdela Barona?

Walkę Michała Boxdela Barona możesz oglądać w systemie PPV od FAME MMA. Trzeba zapłacić za dostęp kilkadziesiąt złotych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze