Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk “Robalini” Śliwa typy, kursy | Gdzie oglądać?

Typy i kursy na Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk “Robalini” Śliwa. Na trzeciej gali Prime SHOW MMA dojdzie do dość ciekawego pojedynku. Po raz drugi do oktagonu wyjdzie Bagietka, a jego rywalem będzie Śliwa. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Bagietka, jednak dobrze wiemy, że nie możemy przekreślać jego rywala. Kto wygra pojedynek?

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln
fot. fortuna

Bagietka – Robalini, typy na walkę

Jakie są ciekawe typy na walkę Bagietka – Robalini na Prime SHOW MMA 3? Zanim do tego przejdziemy, to najpierw kilka zdań o obu zawodnikach. Bagietka zasłynął z tego, że miał walczyć na niechlubnej gali, gdzie sobowtóry Zełeńskiego i Putina miały się ze sobą zmierzyć. Na drugiej gali tej federacji pokonał Pacio, a teraz będzie miał świetną okazję, żeby raz jeszcze udowodnić swoją wartość!

Bagietka – Robalini, gdzie oglądać?

Sporo osób zastanawia się, gdzie będzie mogło obejrzeć walkę Bagietki z Robalinim. Pierwszy z nich to dość znane w świecie internetu nazwisko i ma sporo fanów. Wszystkie walki Prime SHOW MMA 3 będziesz mógł obejrzeć jak wykupisz pakiet PPV na stronie federacji. Jest to wymóg, który trzeba spełnić, żeby móc odpalić to starcie. Koszt to około 20 PLN, czyli taniej niż u konkurencji.

Bagietka – Robalini, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Bagietka - Robalini
Fortuna
1.10
Bagietka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
5.62
Robalini
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

-1.5 rundy w walce Bagietka - Robalini
Kurs: 1.55
Zagraj!

Michał “Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk “Robalini” Śliwa, kto wygra walkę?

Bagietka w starciu z Robailinim jest faworytem m.in. ze względu na obycie z większą widownią, a także dłuższy staż treningu i rekord 1:0. W końcu przygotowywał się już do drugiej gali Prime Show MMA i od tego czasu nie opuszcza sal treningowych. Robalini niewiele miał do zaoferowania nam podczas konferencji i na face to face. Jest to dość nudna postać, która nie ma większych umiejętności i trudno się spodziewać, żeby tutaj wygrała. W Fortunie z kodem promocyjnym możesz obstawić ten pojedynek bez ryzyka do 600 PLN!

Typy na Bagietka – Robailini

W tym starciu stawiamy na Bagietkę, ponieważ wyglądał lepiej na przygotowaniach do walki. Do tego jego rywal nie był przekonujący na face to face. Nie ma też większego doświadczenia w oktagonie, a pierwsze wystąpienie przed tak dużą publicznością może stresować. Jak wyglądają kursy na to starcie? Widzimy, że mniejszy jest na Bagietkę, ale nie zachęca on do grania. Zamiast typu na pierwszego z tych zawodników, to stawiamy tutaj na under rund po kursie 1.55!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze