Meksyk – Polska: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.11.2022

Jan Bednarek

Gdzie oglądać mecz Meksyk – Polska? We wtorek, 22 listopada 2022 o godzinie 17:00 odbędzie się niezwykle ważny dla obu rywalizujących drużyn mecz Meksyku z Polską. W tym tekście dowiesz się, gdzie możesz obejrzeć ten mecz za pośrednictwem streamu online. Sprawdzisz też, gdzie dostępna jest transmisja TV. Życzę miłej lektury!

Potyczka Meksyku z Polską to długo wyczekiwany przez polskich kibiców mecz. Będzie on nie tylko pierwszym występem na katarskim Mundialu, ale również powinien on stanowić bezpośrednią batalię o awans do 1/8 finału. Jeżeli masz swoje typy na ten mecz, a nie posiadasz konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej oferty, jaką jest zakład bez ryzyka do 125 PLN! Jak to działa?

  1. Zakładasz konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisujesz kod ZAGRANIE
  3. Wpłacasz depozyt i grasz pierwszy kupon
  4. Nie trafiłeś typów? Otrzymasz zwrot stawki!
  5. Zwrot będzie pomniejszony o podatek od gry (12%)
  6. Maksymalna kwota objęta promocją to 125 PLN!
  7. Zwrot trafia na saldo główne, więc możesz go od razu wypłacić!
STS zbr 125

Meksyk – Polska, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Meksykiem a Polską odbędzie się 22 listopada 2022 o godzinie 17:00 na 974 Stadium w Dosze. Będzie to bardzo interesujące spotkanie nie tylko dla polskich kibiców, ale także dla postronnych fanów, wszak szanse na wygraną obu zespołów są niemalże wyrównane, a wynik tego starcia może przesądzić o tym, kto wywalczy awans do kolejnej fazy. Jeśli chciałbyś obstawić to spotkanie, sprawdź typy na Meksyk – Polska. Wracając do kwestii transmisji, to dostępna będzie ona na TVP 1 oraz TVP Sport.

Meksyk – Polska: transmisja i stream online za darmo

Meksyk – Polska można oglądać również za pośrednictwem strony internetowej TVP Sport, na której dostępny jest stream online. Dostęp do transmisji internetowej możesz uzyskać, wchodząc na witrynę TVP Sport. Aby móc oglądać mecze przez internet, potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do sieci. Pamiętaj, że możesz również skorzystać z zakładu bez ryzyka do 125 PLN w STS. Sprawdź również, gdzie oglądać mecze Mundialu w Katarze!

Gdzie oglądać Meksyk – Polska?

Starcie Meksyku z Polską obejrzysz w TVP. Jeżeli chcesz jeszcze podnieść poziom emocji, związanych z meczem Biało-Czerwonych, skorzystaj z zakładu bez ryzyka w STS i powalcz o dodatkowe środki! Sprawdzaj też nasze codzienne typy na Mistrzostwa Świata w Katarze! Powodzenia w typowaniu!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze