Już w środę, 08.06.2022, reprezentacja Polski zagra z Belgią w Lidze Narodów. Ostatnio nasi rodacy wygrali 2:1 z Walią, a jak im pójdzie tym razem? Na pewno to gospodarze są faworytami, ale nie można przekreślać Polaków, którzy również poszukają swoich szans. Etoto daje mega kurs 20.00 na to, że Polska nie przegra tego spotkania!

baner od etoto na polska - belgia

Mega kurs 20.00 od Etoto

Polska już rozegrała jeden mecz w Lidze Narodów, gdzie pokonała Walię 2:1 po dość trudnym spotkaniu. Teraz czeka ją jednak trudniejszy rywal, ponieważ Belgia piłkarsko wygląda o wiele lepiej, chociaż ostatnio zagrała bardzo słabe starcie i przegrała z Holandią aż 1:4. De Bruyne i spółka wyglądali gorzej fizycznie i taktycznie, a w efekcie zostali totalnie zdominowani. Jak im pójdzie tym razem i czy uda się im wygrać lub zremisować?

W Etoto jest bonus w postaci mega kursu 20.00 na to, że Polska nie przegra z Belgią. W jaki sposób możesz go zdobyć? O tym dokładnie piszemy niżej, ale najpierw musisz mieć konto, które możesz zarejestrować z poniższego przycisku i w ten sposób odbierzesz dodatkowe bonusy powitalne. Obstawiając razem z nimi możesz grać bez ryzyka i nie martwić się o wynik spotkania.

Pamiętaj, że liczą się tylko osoby, które zarejestrowały się od 06.06.2022. Jeżeli wcześniej posiadałeś swój profil u tego bukmachera, to nie będziesz mógł wziąć udziału w akcji od niego. Jak już masz konto, to co musisz jeszcze drobić? Pozostałe warunki są dość proste i dokładnie je opisujemy tutaj:

  1. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty
  2. Zrób to za min. 50 PLN
  3. Postaw na brak porażki Polski z Belgią (mega kurs 20.00)

Jeśli Polska nie przegra, otrzymasz nawet do 200 złotych w formie gotówki (obrót nie jest wymagany). Trzeba więc przyznać, że cała akcja wygląda bardzo przyjaźnie dla nowych graczy, którzy chcieliby z niej skorzystać.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze