Jeden kupon na dziś się już grzeje i czekamy na spotkania, jednak nie zatrzymujemy się z kolejnymi propozycjami. Po raz kolejny zabieram się do analizy towarzyskich spotkań w Szwecji, których trochę do wyboru mamy, ale ja postanowiłem stworzyć dobrego dubla. Pod uwagę weźmiemy spotkanie SK Skiljebo z z BK Kungsor oraz pojedynek Vasteras z Franke. Od razu uprzedzam, że nie będzie to bajeczne ako, ale 2 raczej pewny typy, które dadzą nam zarobić. Tym razem gramy w Betclic, gdzie mamy zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN. 

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Sk Skiljebo – BK Kungsor

22.03.2020r. godz. 14:00

Pierwsze spotkanie rozpoczyna się już o godzinie 14:00, a więc musimy się sprężać, żeby zagrać to spotkanie. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze i moim zdaniem większym niż wskazują na to kursy. Warto skorzystać zatem z tego value, jakie proponują nam firmy bukmacherskie i gramy zwycięstwo SK Skiljebo. Gospodarze to bardzo solidna drużyna 2. Dywizji, która do tej pory spisuje się świetnie, jeśli chodzi o mecze towarzyskie. Wygrali wszystkie z siedmiu dotychczasowych spotkań z drużynami z tej samej dywizji i dywizji trzeciej. Ostatnie ich mecze to chociażby zwycięstwa 2:1 z BK Forward czy 3:2 z Sodrą. Na uwagę zasługuje też wygrana nad Eskilstuną 2:1. Wyniki pokazują, że są w bardzo dobrej formie i powinni sobie poradzić w tym meczu z rywalami. BK Kungsor to drużyna grająca półkę niżej w trzeciej dywizji. Ich wyniki nie są już takie kapitalne i są zdecydowanie słabszą ekipą. Różnica klas powinna być widoczna i można spodziewać się bez problemowego zwycięstwa Skiljebo. Można próbować też over, ale tym razem wybieram zwycięstwo gospodarzy, które wydaje się pewniejsze. Podobno ich gra defensywna wygląda całkiem nieźle, tak wynika z informacji, które znalazłem, dlatego nie zdziwi mnie też wynik 1:0 czy 2:0.

Moja propozycja: SK Skiljebo

Kurs: 1,52

Vasteras – Franke

22.03.2020r. godz. 19:10

Drugie spotkanie to już wieczorna rywalizacja także pomiędzy szwedzkimi drużynami, które na co dzień grają w trzeciej dywizji. Obie ekipy jednak całkiem niedawno grały w wyższych klasach i to nawet w jednej grupie ze sobą, dzięki czemu mierzyły się ze sobą w bezpośredniej rywalizacji. Gospodarze grają w tym meczu z pozycji underdoga, ale tegoroczne mecze towarzyskie pokazały, że są w niezłej formie i potrafi wyciągnąć kilka niezłych rezultatów. IK Franke są niby faworytem, ale nie jestem końca przekonany. Średnio pokazują się w meczach towarzyskich, najpierw przegrali dwa z nich 1:3 i 0:2 oraz jeden zremisowali 1:1. Różnica na korzyść gości powinna być, na ogół prezentują się lepiej, ale ich wyniki pokazują, że są do ukłucia i jakoś sobie nie wyobrażam, żeby to spotkanie zakończyć się mogło z zerem po jednej ze stron. Wspominałem, że obie ekipy grały ze sobą kilka sezonów temu w drugiej dywizji, w obu meczach padło aż 6 bramek. Jeden zremisowany 3:3, w drugim wygrał Vasteras 4:2. Ogólnie, jeśli weźmiemy pod uwagę statystyki z tamtego sezonu, to obie drużyny były jedne z bardziej overowych w lidze. Vasteras ze średnią 4,1 bramek na mecz przodowali w tej klasyfikacji, natomiast na “pudle” znaleźli się też zawodnicy Franke, który mieli w tamtym czasie średnią 3,8 goli na mecz. Oba kluby wówczas spadły z ligi, a wszystko za sprawą katastrofalnej gry w defensywie. Do tego czasu nie potrafią wrócić na ten poziom, ale można się domyślać, że za wiele w charakterystyce gry nic się nie zmieniło. Spodziewam się wyrównanego starcia, które powinno obfitować w bramki, na tak niskim poziomie zwykle pada ich sporo, dlatego liczę na to samo. Na to samo są przygotowani bukmacherzy, którzy sensowne kursy zaczynają od linii 3,5. Osobiście nie znalazłem żadnego typu na under w tym meczu i to mnie troszkę martwi, bo jednak trochę osób pójdzie w over, ale czysto sportowo, te 4 bramki będą absolutnym minimum. Okazji na pewno będzie sporo i jeśli skuteczność będzie na dobrym poziomie, to będziemy mieli kilka bramek.

Moja propozycja: over 3,5

Kurs: 1,60

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN!

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:
  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu: ZAGRANIE50
  • 🎯Dokonaj pełnej weryfikacji konta.
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, możesz zagrać nawet za 60 PLN.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze