W ostatnim okresie może było za dużo kombinowania, grania ryzykownie, tworzenia niepotrzebnie Custom Bet i to było trochę bezsensowne. Jednak potrzeba też trochę czasu, by rozpracować takie egzotyczne ligi. Ostatni dzień miesiąca, jutro zaczynamy nowy, chyba trzeba przestać kombinować, a zacząć grać dużo inaczej, a więc tak, by generować zysk. Na dzisiaj 2 propozycje prosto z Tajwanu. Nie przedłużajmy, zaczynajmy.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Kod promocyjny: 1225 PLN

 

Jeoutai Technology Basketball – Bank of Taiwan

31.03.2020r. 10:00

 
No i tak doszło wreszcie do starcia ekip zamykających stawkę, a to oznacza nic innego jak okazję wreszcie do przełamania dla jednych i drugich.
 
Goście pokazali się z bardzo dobrej strony w poniedziałkowym meczu przeciwko Pauian Archiland, gdzie prowadzili kilkoma punktami w pierwszej połowie, ale tylko dlatego, że goście nie potrafili się wstrzelić, stąd też w sumie dosyć niski jak na te realia wynik punktowy. Z taką grą, ale oczywiście w przełożeniu na całe 40 minut goście są w stanie moim zdaniem wygrać i wreszcie się przełamać. Przecież ich ostatnia ligowa wygrana miała miejsce na terenie swojego dzisiejszego rywala.
 
Ta seria obecna porażek gości trwa już 6 spotkań, ale z drugiej strony można zaznaczyć, że 4 z nich to porażki nieznaczne, różnicą 5-6 punktów. Były to starcia z ekipami mocniejszymi jak lider czy wicelider. W tym roku był nie tylko tamten 1 wspomniany mecz, ale aż 4.
 • 04.01.2020 Jeoutai – Bank of Taiwan 94:98
 • 18.01.2020 Jeoutai – Bank of Taiwan 67:94
 • 07.03.2020 Bank of Taiwan – Jeoutai 100:94
 • 14.03.2020 Jeoutai – Bank of Taiwan 91:100
Tak więc bilans 4-0, ale 3 z tych meczów grane na terenie obecnego outsidera. Czy to wreszcie ten mecz dla gości? Są za tym mocne argumenty.
 
Jeśli chodzi o klub Jeoutai Technology Basketball to z jednej strony seria porażek nie jest tak długa, bo oni niespodziewanie potrafili pokonać Yulon Luxgen w środę, tych samych, którzy wczoraj odprawili Taiwan Beer na ich terenie różnicą 21 punktów. Zagłębiając się jednak nieco bardziej w historię ich meczów widać, że na 12 spotkań to była ich jedyna wygrana.
 
Był to więc tylko jeden taki pozytywny moment pośród raczej wielu nieudanych. Niewiele było też takich meczów w tej serii, kiedy to do samego końca nie byli daleko od wygranej. Większość z nich to raczej 10 lub nawet więcej punktów różnicy.
Ciężko znaleźć więc tutaj coś pozytywnego, jakiś punkt zaczepienia, gdzie można byłoby dać nadzieję na wygraną gospodarzy. Oczywiście to jest sport i jak pokazał przykład meczu Taiwan Beer – Yulon Luxeng tych faworytów nie ma. Mimo wszystko wiele argumentów przemawia za ekipą Bank of Taiwan, więc dlatego
 

Moja propozycja: Bank of Taiwan

Kurs: 1.33

Pauian Archiland – Taiwan Beer

31.03.2020 12:00

 

Trudny bardzo był poniedziałek dla ekip liderujących w lidze. Gospodarze mocno męczyli się z Bank of Taiwan, wygrali dzięki dobrej ostatniej minucie, ale co najważniejsze dla nich kontynuują zwycięską serię. Ta wynosi już 3 mecze.  Z drugiej strony bardzo bolesna porażka lidera, który miał ewidentnie gorszy dzień. Mimo wszystko jednak porażka ponad 20 punktami nie przystoi takiej ekipie. Byli wyraźnie słabsi, no ale też ciężko było oczekiwać tego, że przejdą drugą rundę z kompletem wygranych. Mając tak sporą przewagę można było pozwolić sobie na taki kubeł zimnej wody, by teraz potwierdzić klasę. Trzeba tylko o tym jak najszybciej zapomnieć i wrócić do tego swojego dobrego grania.
 
W tym roku odbyły się 3 mecze tych ekip. Oczywiście grali w grudniu i wcześniej, ale przywołajmy mecze z tego okresu.
 • 04.01.2020r. Taiwan Beer – Pauian Archiland 71:87
 • 17.01.2020r. Pauian Archiland – Taiwan Beer 88:77
 • 14.03.2020r. Taiwan Beer – Pauian Archiland 96:80
Bilans więc 2-1, także granie na wygraną lub handicap warto sobie odpuścić, bo to może iść w obie strony.
 
Trzeba jednak zwrócić uwagę na liczby. Bo jednak do tej pory patrzyłem na over, a tutaj w tych 3 meczach ani razu nie było przynajmniej 180 punktów.
 
Z jednej strony średnia Pauian wynosi 185 punktów na mecz, ale z drugiej Taiwan Beer to 169 punktów na mecz, co jest najniższą średnią w stawce, ale to oczywiście ze względu na najlepsze liczby w defensywie.
 
Patrząc na 10 ostatnich meczów gości to 180 punktów padało u nich tylko 2 razy, a oni w tym okresie tylko raz potrafili rzucić więcej niż 100 punktów. Obecnie seria 3 meczów poniżej tej kwoty. Moim zdaniem przyszedł taki okres małego kryzysu po ich stronie, więc to może skutkować właśnie nieco bardziej większym naciskiem na defensywę przy problemach ze skutecznością.
 
Po drugiej stronie raczej jest ekipa, która lubi grać szybko i ofensywnie, bo na 10 ostatnich meczów w aż 5 było 180+, a oni sami 2 razy zdobywali przynajmniej 100 punktów. Do tego też 2 razy tyle tracili. Ostatni mecz jednak pokazał, że nie jest tak idealnie, bo męczyli się strasznie przez w sumie sporą część meczu. Do przerwy tylko 31 punktów. Patrząc na to co grają u siebie to co prawda obecnie seria 4 takich szalonych ofensywnych spotkań, ale wcześniej 6 gier ze sporo mniejszą liczbą punktów w tym mecz z dzisiejszym rywalem.
 
To jest mecz na szczycie i tu będzie walka o prestiż, bo ciężko o zmianę miejsc w tabeli. Jedni chcą kontynuacji dobrej serii, drudzy jak najszybszej rehabilitacji.Ostatnie mecze bezpośrednie pokazują, że ekipy kładą tu duży nacisk na defensywę, która w starciach z innymi ekipami raczej ma mniejsze znaczenie, co widać po liczbach. Pójdę tym śladem i zagram na punkty licząc, że seria meczów z liczbą punktów poniżej 180 będzie tu kontynuowana.
 

Moja propozycja: Poniżej 179.5 punktów

Kurs: 1.73

 
 
 
Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:
 • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
 • Wpłać depozyt
 • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
 • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
 • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
 • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!

 

kupon kosz

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze