Mavs/Świstak – Banersky/Antena: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Gala Clout MMA podczas przygotowań

Typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena, Clout MMA 3. Coraz częściej na kartach walk gal freak-fightowych oglądamy pojedynki 2vs2. Podobny pojedynek zobaczymy również na gali Clout MMA 3, gdzie Mavs i Świstak zmierzą się z Banerskym i Anteną. Czego można spodziewać się po tym starciu, jakie typy obstawić u bukmachera i gdzie obejrzeć ten pojedynek? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, typy i przewidywania

Nim wybierzemy typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena, warto powiedzieć kilka słów o obu duetach. Pierwszy z nich wystąpił na poprzedniej edycji Clout MMA i wówczas stanął do walki z Boro, który toczył bój sam na 10 rywali. Mavs i Świstak, chociaż przegrali, to pokazali się z niezłej strony i sprawili przeciwnikowi sporo problemów. Mavs z całej czwórki zawodników jest najstarszy, ponieważ ma 30 lat, natomiast jego partner, a więc Świstak jest o 8 wiosen młodszy. Panowie na konferencjach wydawali się pewni siebie i prowokowali swoich rywali, jednak walka na słowa, a bój w klatce to dwie różne rzeczy.

Banersky i Antena również mieli okazję wystąpić na tej samej gali i wziąć udział w walce 10 na 1 przeciwko Boro. Ci dwaj zaprezentowali się zdecydowanie słabiej i porównując umiejętności obu duetów, przewagę powinni mieć Mavs i Świstak. Warto jednak dodać, że Antena będzie miał najlepsze warunki fizyczne z całej czwórki. Mierzy on bowiem aż 190 cm wzrostu i będzie ważył około 90 kg. Mimo to, uważam, że pierwszy z duetów zaprezentował się znacznie lepiej we wspomnianej walce z Boro i sądzę, że typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena w kierunku wygranej pierwszego duetu są warte zagrania!

Mavs i Świstak wygrają
Kurs: 1.22
Zagraj!

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, kursy bukmacherskie

Dowolne typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena możecie obstawić za darmowe 20 PLN, które to zyskacie z naszym kodem promocyjnym Fortuny! A jak już mogliście zauważyć, bukmacher ten w roli wyraźnych faworytów postrzega pierwszy z duetów. Obecnie kurs na zwycięstwo Mavsa i Świstaka wynosi ledwie 1.22, podczas gdy triumf drugiej pary zagracie po mnożniku 3.43!

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.22
Mavs/Świstak
3.43
Banersky/Antena
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, kto wygra walkę?

Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawych typów na Clout MMA 3, jak i zapowiedź całej gali. Warto zatem sprawdzić, ponieważ na ten konkretny pojedynek bukmacher Fortuna nie wystawił wielu typów. W zasadzie obstawić możemy tylko i wyłącznie rezultat walki, a związane jest to z dość nietypową charakterystyką walki i nieprzewidywalnością jej przebiegu. Tak jak pisałem wcześniej, moimi faworytami tego pojedynku są Mavs i Świstak i w mojej opinii to oni okażą się lepsi!

Mavs i Świstak wygrają
Kurs: 1.22
Zagraj!

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, gdzie oglądać?

Zmieniając na momencik temat, jeżeli obstawicie Mavs/Świstak – Banersky/Antena typy, to najpewniej będziecie chcieli także obejrzeć to starcie! Jak dobrze wiecie, zostanie ono usytułowane na gali Clout MMA 3 i znajdzie się na samym początku karty walk. Niestety wykupując PPV, nie możemy zdecydować się tylko na oglądanie jednej walki, ale konieczne jest zakupienie całej gali Clout MMA 3. A gdzie można ją obejrzeć na żywo?

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, transmisja w TV za darmo

Mam dobrą informację dla wszystkich kibiców, ponieważ to starcie zostanie pokazane za darmo i będzie można obejrzeć je na żywo! Rywalizacja 2 na 2 będzie pierwszą walką na najbliższej gali i jak to często w takich przypadkach bywa, starcie to będzie można obejrzeć za darmo w serwisie Youtube. Jeżeli macie więc odbiornik TV z funkcją SMART, bez problemu włączycie ten pojedynek na telewizorze!

Mavs/Świstak – Banersky/Antena, stream online

Oczywiście walkę Mavs/Świstak – Banersky/Antena będzie można obejrzeć również w formie streamu online! Jak już wspomniałem, zostanie ona pokazana całkowicie za darmo w serwisie Youtube i jeżeli macie ochotę zobaczyć tylko ten pojedynek, to nie będziecie zmuszeni wykupować PPV. Oczywiście pozostałe pojedynki i cała gala zostanie pokazana właśnie w płatnym systemie w formie streamu online. Dostęp zakupicie na stronie cloutmma.tv.

Typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena

Wyżej przedstawiłem swoje propozycje i typy na Mavs/Świstak – Banersky/Antena. Niestety oferta bukmachera Fortuna na ten pojedynek jest bardzo uboga i nie mamy możliwości obstawienia chociażby liczby rund. Jeszcze raz polecam więc zagranie zwycięstwa pierwszego duetu, który na poprzedniej gali mimo wszystko zaprezentował się lepiej. Na koniec zapraszam do zerknięcia na aktualne promocje bukmacherskie i życzę powodzenia w typowaniu gali Clout MMA 3!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze