Mateusz ‘Meknife’ Fit Lovers – Krycha Wilczak typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

krycha fame mma

Meknife Lovers – Wilczak typy i kursy znajdziesz niżej. Influencer zmierzy się z ulubieńcem publiczności FAME MMA. Obaj panowie mają sporo do udowodnienia tutaj i muszą pokazać swoje umiejętności. Który z nich sięgnie po zwycięstwo? Trudno stwierdzić, ale na pewno jest to pojedynek godny uwagi. 

baner fame mma 16

Meknife Lovers – Wilczak typy na walkę

Typy na walkę Meknife Lovers – Wilczak znajdziesz niżej, gdzie dokładnie pokazujemy, co warto zagrać. Popularny influencer zmierzy się na FAME MMA 16 ze znanym zawodnikiem freakowych sportów walki, który “na oktagonie FAME zjadł zęby”. Naturalnie to Meknife-Fit Lovers jest tutaj faworytem, co akurat nas nie dziwi. W końcu posiada o wiele większe umiejętności niż Wilczak, ale trzeba pamiętać, że Wilczaka na pewno stać tutaj na sprawienie niespodzianki.

Meknife Lovers – Wilczak, zapowiedź walki

Walka Meknife Loversa z Wilczakiem prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 22:00. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak będą przebiegać poprzednie pojedynki, ale możemy szacować, że mniej więcej w tych godzinach zawodnicy wyjdą do oktagonu. Między nimi nie ma większego konfliktu i bardziej jest to “sportowe” starcie, więc spodziewamy się świetnego widowiska i sporych emocji.

Meknife Lovers – Wilczak kursy bukmacherskie

 

Meknife Lovers – Wilczak, kto wygra walkę?

Nasz typ na walkę Loversa z Wilczakiem na wygraną jest skierowany w stronę pierwszego z nich. Krystian ma większe doświadczenie, ale gorsze warunki fizyczne i przede wszystkim odstaje kondycyjnie. To argumenty, które sprawiają, że kurs Fit Loversa wynosi zaledwie 1.45, więc można spróbować zagrać taki typ, jako dodatek do zbudowania większego AKO.

 

Typy na Meknife Lovers – Wilczak

 

Szukasz typów na Meknife Lovers – Wilczak? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie je przygotowaliśmy dla Ciebie. Oferta Betclica nas nie rozpieszcza, ale warto tutaj zerknąć na zakład na to, że jeden z nich wygra na punkty. Kurs wynosi 1.45, więc daje nam to duże value, ale aby taka propozycja miała większy sens, to musi być dodatkiem do kuponu. Dlaczego uważam, że warto to zagrać?

Ponieważ trudno się spodziewać, żeby jeden z zawodników miał tutaj wykończyć drugiego przed czasem. Jeżeli chcesz obstawić inne zakłady na FAME MMA 16, to zajrzyj do naszego, dedykowanego tekstu –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze