Mateusz “Fit Lovers” – Kacper Błoński: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

kacper błoński na fame mma

Podczas FAME MMA 12 będziemy świadkami m.in. walki Mateusza “Fit Lovers” Janusza z Kacprem “Blonsky” Błońskim. Dla Janusza będzie to pierwsza walka podczas FAME MMA, podczas gdy Błoński ma już duże doświadczenie i dwie wygrane na koncie. Blonsky tutaj jest stawiany w roli faworyta przez wiele osób i nic w tym dziwnego. Czy uda mu się wygrać kolejną walkę? Sprawdź typy oraz kursy bukmacherskie na to starcie!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Mateusz “Fit Lovers” Janusz – Kacper “Blonsky” Błoński, zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 12 w karcie walk zobaczymy m.in. starcie Mateusza “Fit Lovers” Janusza z Kacprem “Blonsky” Błońskim. Drugi z tych zawodników jest bardzo mocnym faworytem, na którego stawia aż 71 procent graczy. Kacper Błoński podczas FAME MMA stoczył już dwie walki i w każdej z nich wygrał. Dla porównania dla Mateusza Janusza będzie to dopiero debiut, co oznacza, że może sobie nie poradzić z presją. Pamiętaj, żeby sprawdzić, gdzie oglądać walki na FAME MMA, co możesz zrobić w tym miejscu –> https://zagranie.com/fame-mma-12-ppv-gdzie-ogladac/

Mateusz Fit Lovers – Kacper Błoński: typy na walkę

Typy na walkę Fit Lovers z Błońskim będą jednak skupione głównie na drugim z nich. Blonsky posiada większe doświadczenie, ma dobre warunki fizyczne, a także potrafi zachować zimną krew, co już pokazywał wiele razy. Tak było chociażby podczas starcia z Marcinem Dubielem. Teraz były uczestnik projektu “Team X” ma świetną okazję, żeby jeszcze poprawić swój bilans. Dla Mateusza z Fit Lovers będzie to dopiero debiut, więc trudno tutaj oczekiwać od niego od razu świetnego występu. Szczególnie że po jego działaniach w sieci widać, iż nie zawsze radzi sobie z presją i hejtem, co tutaj może mieć kluczowe znaczenie.

Błoński wygra walkę
Kurs: 1.50
Zagraj!

Mateusz Fit Lovers – Blonsky kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Fit Lovers z Błońskim są dość wysokie. Wszystkie zakłady, jakie chcesz obstawić na tę galę, znajdziesz w ofercie bukmachera Betclic. To właśnie ten operator wystawił jako jedyny propozycje. Jest oficjalnym partnerem federacji, więc ma takie możliwości. Pamiętaj, że dzięki naszej współpracy z tym operatorem możesz zgarnąć zakład bez ryzyka do 550 PLN i nie martwić się o wynik konfrontacji. Przejdźmy jednak teraz do pozostałych kursów na walkę Fit Lovers – Blonsky.

Kursy na zwycięzcę walki

Zdaniem bukmacherów większe szanse z tej pary ma właśnie Kacper Błoński. Niespecjalnie nas to dziwi, bowiem ma już doświadczenie w FAME MMA, a to kluczowa kwestia. Ostatnio pokonał Wardęgę, którego wręcz zdominował. Wcześniej udało mu się także być lepszym od Marcina Dubiela. Z kolei Mateusz z Fit Lovers nie ma dobrych warunków fizycznych, a dotychczas też podczas przygotowań do samego starcia nie przekonał nas aż tak bardzo.

Kursy na walkę Fit Lovers - Błoński
Betclic
2.30
Fit Lovers
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Błoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mateusz Fit Lovers – Kacper Błoński, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem Błoński powinna zwyciężyć w walce z Fit Lovers. Przede wszystkim Kacper ma lepsze warunki fizyczne i jest bardziej zwinny. Wiemy jednak, że Mateusz z Fit Lovers trenuje od wielu lat i na pewno będzie dobrze przygotowany pod kątem kondycji. To ważny aspekt, na który trzeba zwrócić uwagę przy wybieraniu typów na walkę Fit Lovers – Blonsky. Jednak jeżeli mamy kogoś wybrać, to właśnie stawiamy na Kacpra. Sprawdź też pozostałe propozycje na FAME MMA –> https://zagranie.com/typy-fame-mma/

Typy na Mateusz Fit Lovers – Kacper Błoński

Mateusz z Fit Lovers podczas tej walki będzie miał trudną przeprawę. Całkiem możliwe jednak jest to, że nie wytrzyma nawet trzech pełnych rund. Głównie ze względu na fakt, że pod kątem umiejętności i doświadczenie nie dorównuje rywalowi do pięt. Dlatego też tutaj stawiamy na to, że Kacper Błoński wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie. Ma duże szanse na to i jest bardzo zdeterminowany, żeby “przejechać się” po rywalu.

kupon fit lovers blonsky

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie najlepiej obstawić walkę Fit Lovers z Błońskim?

Walkę Mateusza z Fit Lovers z Kacprem Błońskim najlepiej jest obstawić w Betclic!

O której Fit Lovers powalczy z Błońskim?

Walka Fit Lovers z Błońskim zaplanowana jest na godzinę 21:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze