Fit Lovers – AJ Josef typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Podczas 14 gali tej federacji na ostatnią chwilę zmieniono dwie pozycje w karcie walk. AJ dostał nowego rywala, ale dalej jest faworytem w swoim starciu. Wszystko przez to, że przygotowywał się do tego pojedynku o wiele wcześniej, więc miał odpowiednio więcej czasu. Warto sprawdzić zapowiedź tej walki!

baner na fame mma 14

Fit Lovers – Adam AJ Josef, typy na walkę

Na gali FAME MMA 14 odbędzie się łącznie dziewięć walk. Dwie z nich zmieniono na kilka dni przed galą, w tym starcie AJ Josefa, któremu zmieniono rywala. Nowym przeciwnikiem jest Mateusz z Fit Lovers. Ten nie miał prawie w ogóle czasu, żeby przygotować się do tego starcia, co także należy odnotować. Zdaniem bukmacherów nieco większe szanse na zwycięstwo ma AJ Josef, ale to wcale nie oznacza, że Mateusz Janusz jest bez szans.

Mateusz “Fit Lovers” Janusz – Adam AJ Josef zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 14 starcie Mateusza “Fit Loversa” Janusza z Adamem AJ Josefem nie zapowiada się może na hit wieczoru, ale i tak będzie to starcie, które zdecydowanie warto obejrzeć. AJ musi teraz dostosować taktykę do nowego rywala, co na pewno nie jest mu na rękę. Zdecydowanie warto obejrzeć starcie tych zawodników, bo zapowiada się na dość ciekawe.

Fit Lovers – AJ, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać walkę Fit Lovers – AJ? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie teraz do tego przejdziemy. Walkę tych zawodników będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA, ale trzeba najpierw wykupić do niego dostęp. Ten kosztuje około 30 PLN za jedną galę i daje dostęp do transmisji w wysokiej jakości, a także powtórek. Pamiętaj, że to jedyne miejsce, gdzie legalnie obejrzysz to starcie!

Starcie Fit Lovers z AJ zapowiada się na bardzo wysokim poziomie, jak na freak fightt, gdyż obaj zawodnicy ćwiczą już od wielu lat, a teraz dołożyli do tego sporty walki. Kibice mogą więc oczekiwać niezłego widowiska i po prostu dobrej zabawy. Szczególnie że między zawodnikami nie ma konfliktu, więc spodziewamy się dobrej, sportowej rywalizacji.

Fit Lovers – AJ, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
2,20
Fit Lovers
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,55
AJ
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Kursy na liczbe rund
Betclic
1,48
+2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,35
-2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Fit Lovers – AJ, kto wygra walkę?

Przy okazji typów na walkę Fit Lovers – AJ warto jeszcze zerknąć na kursy wystawione na tę walkę. Zdaniem bukmacherów to AJ ma większe szanse na zwycięstwo. Oprócz lepszych warunków fizycznych jest także bardziej przygotowany do tej walki. Nie można jednak lekceważyć Fit Loversa, bo ten jest bardzo mocno wygimnastykowany, co może przeważyć szalę na jego korzyść w parterze. Takie rzeczy trzeba mieć na uwadze przy typowaniu walki, ale naszym zdaniem wygra ją AJ. Przy okazji sprawdź, jakie bonusy czekają na Ciebie w Betclic z kodem promocyjnym ZAGRANIE i graj bez ryzyka!

Typy na Fit Lovers – AJ

Jeżeli szukasz typów na walkę Fit Loversa z AJ, to dobrze trafiłeś. Właśnie tę kwestię poruszymy w tyn akapicie, gdyż można w ofercie Betclica znaleźć bardzo ciekawe zakłady ze sporym value. Jednym z nich jest over rund, który jest dość prawdopodobnym scenariuszem. Obaj zawodnicy raczej nie mają predyspozycji do tego, żeby znokautować rywala, a z drugiej strony trzeba podkreślić, że ich kondycja też raczej długo nie wytrzyma, więc tutaj powinniśmy zobaczyć co najmniej dwie i pół rundy.

typy fit lovers - aj betclic
fot. betclic

FAQ

Gdzie oglądać walkę Fit Lovers - AJ Josfer?

Walkę Fit Loversa z AJ Josefem będzie można obejrzeć w systemie PPV od FAME MMA.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma AJ Josef, który dłużej się przygotowywał.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze