Maślana – Greg: typy i kursy. Gdzie oglądać?

Logo Fame MMA

Typy na Maślana – Greg, Fame MMA Reborn. Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej freak-fightowej gali pod szyldem Fame. Tym razem będziemy mieli do czynienia z edycją Reborn, na której zobaczymy kilka znakomitych pojedynków, a w tym starcie Maślany z Gregiem. Właśnie tej walki będzie dotyczył mój poniższy tekst, a po tym jak przybliżę sylwetki obu zawodników i przedstawię kursy, postaram się wybrać dla Was te najlepsze typy na Maślana – Greg. Zapraszam więc do sprawdzenia.

baner Betclic Fame MMA

Maślana – Greg, typy i przewidywania

Nim same typy na Maślana – Greg, krótkie przedstawienie obu postaci i ich doświadczenia w sportach walki. A tego nie ma ani w przypadku Maślany, ani w przypadku Grega. Pierwszy z Panów wejdzie do oktagonu Fame po raz pierwszy w karierze, a dotychczas znany był głównie z mediów społecznościowych, jak i zawodów syletkowych, na których odnosił z resztą sukcesy. Jego forma fizyczna na pewno może robić wrażenie, jednak czym innym jest posiadanie mięśni, a używanie ich w samej walce. Jakub Maślanka będzie miał w tym pojedynku wyraźną przewagę warunków fizycznych, bo będzie on wyraźnie wyższy od swojego rywala i najpewniej około 20 kg cięższy. Jak już wspomniałem, nie ma on jednak doświadczenia w sportach walki, które najprawdopodobniej trenuje dopiero od kilku miesięcy. Jak Maślana wypadnie w samym pojedynku?

Greg również nie toczył wcześniej żadnych pojedynków, a na samym face to face między zawodnikami nie było widać specjalnej nienawiści. W przypadku drugiego z zawodników, informacji jest jeszcze mniej. Jest on znany przede wszystkim ze swojej aktywności na Twitterze i tam wypromował swoją postać. Co ciekawe, przez kilka lat grał również w piłkę nożną na pozycji obrońcy, tak więc po swojej stronie potencjalnie może mieć warunki motoryczne, czyli kondycję. Sporą rolę w tym przypadku może odegrać jednak przewaga Maślany w warunkach fizycznych. Wydaje się, że będzie on znacznie silniejszy, skorzysta z dłuższego zasięgu ciosu i zwyczajnie to może przechylić szalę zwycięstwa na jego korzyść. Obstawianie pojedynków debiutantów nigdy nie jest łatwe, bo nie wiemy do końca, czego się po nich spodziewać, jednak moje pierwsze typy na Maślana – Greg zakładają zwycięstwo Jakuba!

Maślana wygra
Kurs: 1.58
Zagraj!

Maślana – Greg, kursy bukmacherskie

Pora na kursy bukmacherskie wystawione przez bukmachera Betclic. Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się większej przewagi Maślany, patrząc na inne przeliczniki w walkach debiutantów. Zdaniem oficjalnego bukmachera gali Fame, szanse Jakuba są tylko nieznacznie większe niż w przypadku Grzegorza, a aktualne kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek prezentuję poniżej:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.58
Maślana
2.15
Greg
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Wszystkie typy na Fame MMA Reborn możecie obstawić również w kierunku zakładów na rezultat końcowy. Bukmacher Betclic pozwala również zagrać typy na Maślana – Greg na podobną linię i zwyczajnie obstawić, czy walka potrwa pełen dystans, czy też zakończy się przed czasem. Obecnie kursy na rezultat końcowy sugerują, że pojedynek może zakończyć się stosunkowo szybko, a ewentualny werdykt sędziowski traktowany jest jako swego rodzaju niespodzianka.

Kursy na pełen dystans

Betclic
2.45
pełen dystans - tak
1.45
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Maślana – Greg, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem, typowanie walk debiutantów nigdy nie jest łatwe i oczywiste, bo de facto nie wiemy, jakie umiejętności prezentują po raz pierwszy wchodzący do klatki zawodnicy. W takich przypadkach warto skorzystać z zakładów bez ryzyka, a nasz kod promocyjny w Betclic daje możliwość ubezpieczenia kuponu aż do 200 PLN! Jak już wiecie, moim faworytem tego starcia jest Maślana i uważam, że to on ma nieco większe szanse na sukces, jednak nie jest to żaden pewniak.

Maślana wygra
Kurs: 1.58
Zagraj!

Maślana – Greg, gdzie oglądać?

Zostawmy na momencik Maślana – Greg typy i skupmy się na tym, gdzie oglądać ten pojedynek. Jak to zwykle w przypadku freak-fightów bywa, nie będzie można nabyć do niego dostępu osobno, jednak trzeba zakupić PPV do całej gali. 99% wydarzeń związanych z freak-fightami pokazywanych jest właśnie w formie PPV i nie ma tu żadnego odstępstwa. Walkę tą będzie można oglądać na wielu urządzeniach i platformach, o czym zaraz jeszcze powiem.

Maślana – Greg, transmisja w TV za darmo

Oczywiście gale Fame MMA, jak i inne organizacje freak-fightowe nie pokazują swoich wydarzeń w telewizji. Oznacza to, że starcia Maślana – Greg nie znajdziemy na żadnym kanale w TV, jednak nie jest to równoznaczne z brakiem możliwości zobaczenia gali na telewizorze. W tym miejscu polecę nasz osobny tekst na temat tego, jak oglądać Fame MMA w TV – do tego niezbędny będzie odbiornik z funkcją SMART, jednak wszystkie instrukcje znajdziecie w podlinkowanym artykule.

Maślana – Greg, stream online

Oczywiście najczęściej używaną i najbardziej popularną opcją na oglądanie walk freak-fightowych są streamy online. Wspomniałem już, że dostęp do walki Maślana – Greg, jak i do całej gali zyskacie kupując PPV. Na stronie famemma.tv należy założyć swoje konto, następnie sprawdzić testową transmisję i gdy będziemy pewni, że stream online zadziała, wykupić jeden z dostępnych pakietów. Pierwszy kosztuje 39.99 PLN i gwarantuje dostęp do transmisji w jakości 720p. Dopłacając natomiast 5 PLN zyskamy obraz w jakości HD i możliwość obejrzenia powtórki przez tydzień!

Typy na Maślana – Greg

Osobiście uważam, że faworyzowany Jakub Maślanka może stosunkowo szybko wygrać cały pojedynek. Będzie on dysponował silniejszym ciosem i przewagą warunków fizycznych, a nie zapominajmy, że obaj zawodnicy są debiutantami i nie mają doświadczenia. Często tego typu walki znajdują zakończenie stosunkowo prędko i nie wykluczam, że Maślana będzie w stanie skończyć swojego rywala przed czasem. Są to ostatnie typy na Maślana – Greg w tym artykule, a zakład na wygraną faworyta przez KO, TKO lub poddanie wiąże się z ciekawym kursem!

Maślana wygra przed czasem
Kurs: 2.40
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze